Yone vs Wukong
45.2 % 54.8 %
Yone, 217 maçın 98 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.0 % −2.8 bekl. fark
Wukong vs YoneKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Yone için Wukong karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Wukong kazanıyor50 %Yone kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| 49.3 % | 67 | ||
| 41.9 % | 62 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 8 |
Yama 26.20: %44.6 · 130 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Yone için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.5 % | +6.3 | 381 | ||
| 56.4 % | +6.3 | 289 | ||
| 56.2 % | +5.2 | 777 | ||
| 55.3 % | +5.7 | 836 | ||
| 54.9 % | +2.4 | 173 | ||
| 54.3 % | +1.7 | 915 | ||
| 54.3 % | +5.8 | 763 | ||
| 54.2 % | +5.8 | 201 | ||
| 53.1 % | +4.1 | 475 | ||
| 52.9 % | +4.9 | 157 | ||
| 52.8 % | +2.9 | 125 | ||
| 52.6 % | +4.0 | 449 | ||
| 52.4 % | −2.1 | 168 | ||
| 51.2 % | −0.6 | 1.220 | ||
| 51.1 % | +1.0 | 1.089 | ||
| 51.1 % | +1.1 | 683 | ||
| 51.1 % | +1.4 | 186 | ||
| 50.9 % | −0.1 | 1.379 | ||
| 50.9 % | +1.5 | 632 | ||
| 50.9 % | −2.0 | 106 | ||
| 50.8 % | +2.7 | 851 | ||
| 50.8 % | +0.3 | 453 | ||
| 50.7 % | −1.0 | 282 | ||
| 50.6 % | +0.7 | 1.751 | ||
| 50.6 % | +1.7 | 1.344 | ||
| 50.6 % | +2.0 | 616 | ||
| 50.6 % | +1.1 | 348 | ||
| 50.4 % | +1.3 | 949 | ||
| 50.2 % | −0.5 | 402 | ||
| 49.9 % | +2.1 | 499 | ||
| 49.8 % | −0.6 | 607 | ||
| 49.7 % | −0.9 | 171 | ||
| 49.5 % | +0.5 | 507 | ||
| 49.4 % | +1.1 | 834 | ||
| 49.4 % | −3.3 | 166 | ||
| 49.1 % | −0.7 | 1.496 | ||
| 49.1 % | +1.8 | 807 | ||
| 49.0 % | ±0.0 | 412 | ||
| 48.9 % | +0.6 | 1.768 | ||
| 48.9 % | −0.7 | 827 | ||
| 48.9 % | +1.3 | 184 | ||
| 48.7 % | +0.7 | 678 | ||
| 48.6 % | −0.6 | 1.256 | ||
| 48.5 % | −1.7 | 841 | ||
| 48.4 % | −2.2 | 881 | ||
| 48.3 % | −0.6 | 516 | ||
| 48.1 % | −0.8 | 842 | ||
| 48.0 % | −1.7 | 1.701 | ||
| 48.0 % | −2.7 | 296 | ||
| 47.9 % | −1.9 | 1.666 | ||
| 47.9 % | −2.4 | 958 | ||
| 47.6 % | −1.4 | 334 | ||
| 47.6 % | −1.3 | 315 | ||
| 47.5 % | −2.5 | 158 | ||
| 47.1 % | −2.4 | 1.135 | ||
| 46.9 % | +1.0 | 113 | ||
| 46.6 % | −2.0 | 1.048 | ||
| 46.5 % | −3.2 | 1.032 | ||
| 46.4 % | −2.2 | 580 | ||
| 45.9 % | −3.3 | 111 | ||
| 45.2 % | −2.8 | 217 | ||
| 45.0 % | −3.4 | 131 | ||
| 44.9 % | −5.7 | 107 | ||
| 43.8 % | −6.7 | 105 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.