Yasuo vs LeBlanc
43.5 % 56.5 %
Yasuo, 23 maçın 10 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.8 % −6.3 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 23 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
LeBlanc vs YasuoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Yasuo için LeBlanc karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | LeBlanc kazanıyor50 %Yasuo kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: 12 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Yasuo için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.0 % | +6.6 | 161 | ||
| 57.6 % | +7.6 | 238 | ||
| 57.2 % | +8.8 | 278 | ||
| 56.3 % | +6.0 | 352 | ||
| 55.6 % | +4.0 | 198 | ||
| 55.0 % | +5.7 | 220 | ||
| 54.6 % | +6.5 | 282 | ||
| 54.4 % | +2.7 | 180 | ||
| 53.3 % | +0.7 | 368 | ||
| 53.0 % | +4.2 | 285 | ||
| 53.0 % | +4.0 | 266 | ||
| 52.7 % | +5.3 | 112 | ||
| 52.2 % | +0.5 | 763 | ||
| 51.9 % | +1.4 | 443 | ||
| 51.9 % | +3.4 | 131 | ||
| 51.6 % | +1.7 | 702 | ||
| 51.6 % | +1.1 | 366 | ||
| 51.4 % | +4.3 | 360 | ||
| 51.0 % | +2.3 | 243 | ||
| 50.9 % | +2.3 | 222 | ||
| 50.3 % | +1.4 | 177 | ||
| 49.9 % | +2.0 | 715 | ||
| 49.8 % | +0.7 | 285 | ||
| 49.6 % | +0.5 | 619 | ||
| 49.5 % | ±0.0 | 1.446 | ||
| 49.4 % | +0.9 | 666 | ||
| 49.3 % | +0.1 | 544 | ||
| 49.0 % | −1.0 | 247 | ||
| 48.8 % | −0.8 | 406 | ||
| 48.8 % | −1.3 | 363 | ||
| 48.6 % | −0.9 | 706 | ||
| 48.3 % | −2.3 | 145 | ||
| 48.1 % | −2.5 | 214 | ||
| 47.9 % | −1.8 | 219 | ||
| 47.8 % | −0.2 | 339 | ||
| 47.3 % | −1.5 | 433 | ||
| 47.2 % | −1.2 | 375 | ||
| 47.1 % | −3.5 | 739 | ||
| 46.3 % | −1.7 | 888 | ||
| 46.3 % | −2.4 | 508 | ||
| 46.3 % | −4.3 | 259 | ||
| 46.0 % | −2.9 | 661 | ||
| 45.7 % | −3.7 | 1.021 | ||
| 45.6 % | −3.7 | 636 | ||
| 44.9 % | −3.3 | 156 | ||
| 44.7 % | −4.3 | 704 | ||
| 44.4 % | −6.0 | 509 | ||
| 43.6 % | −4.1 | 227 | ||
| 43.6 % | −5.6 | 140 | ||
| 43.5 % | −6.3 | 23 | ||
| 42.1 % | −6.4 | 316 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.