Yasuo vs Singed
44.1 % 55.9 %
Yasuo, 111 maçın 49 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.6 % −4.5 bekl. fark
Singed vs YasuoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Yasuo için Singed karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Singed kazanıyor50 %Yasuo kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 42.4 % | 33 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 9 |
Yama 26.20: %36.4 · 55 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Yasuo için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.4 % | +11.9 | 109 | ||
| 58.7 % | +7.0 | 155 | ||
| 57.7 % | +9.6 | 137 | ||
| 56.7 % | +6.1 | 210 | ||
| 55.6 % | +6.4 | 126 | ||
| 55.3 % | +6.2 | 132 | ||
| 54.0 % | +3.7 | 335 | ||
| 52.7 % | +2.9 | 131 | ||
| 52.6 % | +3.4 | 308 | ||
| 52.3 % | −0.3 | 354 | ||
| 52.0 % | +2.8 | 198 | ||
| 51.8 % | +2.3 | 141 | ||
| 51.2 % | +1.2 | 258 | ||
| 50.9 % | +0.1 | 165 | ||
| 50.9 % | +1.8 | 108 | ||
| 50.3 % | +0.9 | 290 | ||
| 49.5 % | +0.1 | 107 | ||
| 49.3 % | −1.5 | 349 | ||
| 48.9 % | −1.4 | 644 | ||
| 48.9 % | −1.3 | 329 | ||
| 48.8 % | −0.2 | 172 | ||
| 48.7 % | −4.9 | 191 | ||
| 48.4 % | +0.2 | 339 | ||
| 48.4 % | +0.8 | 161 | ||
| 48.1 % | −2.0 | 104 | ||
| 48.0 % | −2.4 | 100 | ||
| 47.5 % | −2.7 | 198 | ||
| 47.3 % | −2.1 | 300 | ||
| 47.2 % | −3.0 | 127 | ||
| 47.1 % | −2.0 | 225 | ||
| 47.0 % | −3.3 | 470 | ||
| 46.7 % | −2.1 | 411 | ||
| 45.2 % | −4.9 | 323 | ||
| 44.8 % | −5.1 | 324 | ||
| 44.6 % | −5.3 | 184 | ||
| 44.1 % | −4.5 | 111 | ||
| 44.0 % | −5.1 | 166 | ||
| 43.9 % | −6.9 | 237 | ||
| 43.7 % | −4.8 | 151 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.