Yasuo vs Ambessa
48.8 % 51.2 %
Yasuo, 363 maçın 177 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.1 % −1.3 bekl. fark
Ambessa vs YasuoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Yasuo için Ambessa karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ambessa kazanıyor50 %Yasuo kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| 52.8 % | 36 | ||
| 44.3 % | 97 | ||
| 61.9 % | 84 | ||
| 47.8 % | 46 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 29 |
Yama 26.20: %50.2 · 223 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Yasuo için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.8 % | +6.4 | 160 | ||
| 57.6 % | +7.6 | 238 | ||
| 57.4 % | +9.0 | 277 | ||
| 56.3 % | +6.0 | 350 | ||
| 55.6 % | +4.0 | 198 | ||
| 55.3 % | +6.0 | 219 | ||
| 54.6 % | +6.5 | 280 | ||
| 54.4 % | +2.7 | 180 | ||
| 53.3 % | +0.7 | 368 | ||
| 53.0 % | +4.2 | 285 | ||
| 52.8 % | +3.8 | 265 | ||
| 52.7 % | +5.3 | 112 | ||
| 52.2 % | +0.5 | 760 | ||
| 51.9 % | +3.4 | 131 | ||
| 51.8 % | +1.3 | 363 | ||
| 51.7 % | +1.2 | 441 | ||
| 51.6 % | +1.7 | 702 | ||
| 51.3 % | +4.2 | 357 | ||
| 50.8 % | +2.1 | 242 | ||
| 50.7 % | +2.1 | 221 | ||
| 50.6 % | +1.7 | 176 | ||
| 50.0 % | +0.9 | 284 | ||
| 49.7 % | +1.8 | 710 | ||
| 49.5 % | +0.4 | 618 | ||
| 49.4 % | +0.9 | 664 | ||
| 49.4 % | +0.2 | 541 | ||
| 49.3 % | −0.2 | 1.439 | ||
| 49.2 % | −0.8 | 246 | ||
| 48.9 % | −0.7 | 405 | ||
| 48.8 % | −1.3 | 363 | ||
| 48.6 % | −0.9 | 706 | ||
| 48.3 % | −2.3 | 145 | ||
| 48.1 % | −2.5 | 214 | ||
| 47.9 % | −0.1 | 338 | ||
| 47.9 % | −1.8 | 217 | ||
| 47.5 % | −1.3 | 432 | ||
| 47.3 % | −1.1 | 374 | ||
| 47.1 % | −3.5 | 736 | ||
| 46.4 % | −2.3 | 506 | ||
| 46.3 % | −1.7 | 883 | ||
| 46.3 % | −4.3 | 259 | ||
| 45.9 % | −3.0 | 660 | ||
| 45.7 % | −3.7 | 1.020 | ||
| 45.7 % | −3.6 | 635 | ||
| 44.9 % | −4.1 | 701 | ||
| 44.9 % | −3.3 | 156 | ||
| 44.4 % | −6.0 | 509 | ||
| 43.6 % | −5.6 | 140 | ||
| 43.4 % | −4.3 | 226 | ||
| 41.9 % | −6.6 | 313 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.