Xerath vs Camille
48.0 % 52.0 %
Xerath, 102 maçın 49 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.3 % −5.3 bekl. fark
Camille vs XerathKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Xerath için Camille karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Camille kazanıyor50 %Xerath kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| 45.9 % | 37 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %40.7 · 59 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Xerath için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.7 % | +6.1 | 203 | ||
| 53.4 % | +2.5 | 204 | ||
| 53.1 % | +3.9 | 755 | ||
| 52.7 % | +3.4 | 205 | ||
| 52.6 % | +3.7 | 403 | ||
| 51.7 % | +2.0 | 116 | ||
| 51.1 % | +1.6 | 264 | ||
| 50.7 % | −0.2 | 201 | ||
| 50.3 % | +1.0 | 519 | ||
| 50.0 % | −1.1 | 312 | ||
| 49.2 % | −0.2 | 256 | ||
| 49.2 % | +1.3 | 130 | ||
| 49.2 % | +1.1 | 122 | ||
| 48.8 % | +0.9 | 320 | ||
| 48.5 % | +0.9 | 165 | ||
| 48.1 % | +0.3 | 673 | ||
| 48.0 % | −5.3 | 102 | ||
| 47.7 % | −3.4 | 302 | ||
| 47.3 % | −1.5 | 292 | ||
| 47.2 % | −2.2 | 176 | ||
| 47.1 % | −2.5 | 104 | ||
| 46.6 % | −2.1 | 266 | ||
| 46.0 % | −2.2 | 187 | ||
| 45.5 % | −5.4 | 178 | ||
| 45.1 % | −2.5 | 421 | ||
| 44.9 % | −5.1 | 544 | ||
| 44.8 % | −4.1 | 105 | ||
| 42.3 % | −4.7 | 137 | ||
| 40.4 % | −7.1 | 183 | ||
| 40.0 % | −11.6 | 250 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.