Xerath vs Annie
59.4 % 40.6 %
Xerath, 133 maçın 79 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.5 % +8.9 bekl. fark
Annie vs XerathKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Xerath için Annie karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Annie kazanıyor50 %Xerath kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| 66.7 % | 33 | ||
| 58.3 % | 48 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: %52.5 · 80 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Xerath için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.7 % | +6.4 | 324 | ||
| 60.0 % | +9.3 | 210 | ||
| 59.4 % | +8.9 | 133 | ||
| 59.4 % | +8.5 | 101 | ||
| 57.3 % | +7.1 | 431 | ||
| 56.1 % | +4.7 | 196 | ||
| 55.6 % | +1.2 | 144 | ||
| 54.1 % | +4.4 | 514 | ||
| 54.0 % | +2.9 | 585 | ||
| 53.8 % | +2.2 | 212 | ||
| 53.7 % | +1.1 | 525 | ||
| 53.6 % | ±0.0 | 261 | ||
| 53.3 % | +2.7 | 475 | ||
| 52.5 % | +1.4 | 840 | ||
| 52.2 % | −1.3 | 113 | ||
| 52.0 % | −0.6 | 229 | ||
| 51.9 % | +1.2 | 108 | ||
| 51.8 % | +3.5 | 301 | ||
| 51.7 % | +1.1 | 1.269 | ||
| 51.0 % | +0.7 | 437 | ||
| 50.4 % | +0.3 | 234 | ||
| 49.9 % | ±0.0 | 443 | ||
| 49.8 % | −1.6 | 261 | ||
| 49.4 % | −1.6 | 154 | ||
| 49.3 % | −5.1 | 138 | ||
| 49.2 % | −0.9 | 651 | ||
| 49.1 % | −1.3 | 436 | ||
| 49.1 % | −2.4 | 401 | ||
| 48.5 % | −2.1 | 776 | ||
| 48.4 % | −2.4 | 663 | ||
| 48.4 % | −2.0 | 252 | ||
| 48.3 % | −1.7 | 205 | ||
| 47.9 % | −3.8 | 652 | ||
| 47.8 % | −2.2 | 460 | ||
| 46.1 % | −5.0 | 538 | ||
| 45.5 % | −4.4 | 121 | ||
| 44.9 % | −5.1 | 448 | ||
| 44.9 % | −6.3 | 158 | ||
| 44.8 % | −4.6 | 277 | ||
| 44.1 % | −6.6 | 186 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.