Udyr vs Qiyana
51.4 % 48.6 %
Udyr, 251 maçın 129 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.1 % +0.3 bekl. fark
Qiyana vs UdyrKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Udyr için Qiyana karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Qiyana kazanıyor50 %Udyr kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 54.2 % | 72 | ||
| 47.4 % | 95 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 10 |
Yama 26.20: %57.5 · 134 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Udyr için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.4 % | +10.6 | 101 | ||
| 56.8 % | +5.7 | 391 | ||
| 56.2 % | +5.2 | 105 | ||
| 53.6 % | +3.9 | 377 | ||
| 53.4 % | +2.3 | 204 | ||
| 52.8 % | +1.7 | 477 | ||
| 52.7 % | +3.7 | 148 | ||
| 52.4 % | +2.1 | 288 | ||
| 52.3 % | +1.4 | 264 | ||
| 52.1 % | +3.0 | 121 | ||
| 52.0 % | +1.5 | 250 | ||
| 51.8 % | +2.3 | 253 | ||
| 51.4 % | +0.3 | 251 | ||
| 51.2 % | +2.2 | 252 | ||
| 51.1 % | +0.4 | 366 | ||
| 51.0 % | −0.5 | 335 | ||
| 49.8 % | −0.6 | 430 | ||
| 49.6 % | +1.3 | 365 | ||
| 49.4 % | −3.4 | 180 | ||
| 49.2 % | +0.4 | 313 | ||
| 48.8 % | +0.4 | 129 | ||
| 48.4 % | −1.2 | 128 | ||
| 48.3 % | −2.5 | 288 | ||
| 48.3 % | −0.9 | 271 | ||
| 48.1 % | −0.1 | 133 | ||
| 48.1 % | +1.4 | 104 | ||
| 47.5 % | −2.6 | 202 | ||
| 47.4 % | −4.5 | 156 | ||
| 47.3 % | −2.3 | 112 | ||
| 46.2 % | −4.2 | 104 | ||
| 46.0 % | −3.9 | 276 | ||
| 44.8 % | −4.1 | 105 | ||
| 44.5 % | −5.2 | 119 | ||
| 43.5 % | −5.4 | 200 | ||
| 43.0 % | −7.8 | 135 | ||
| 41.9 % | −8.7 | 105 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.