Udyr vs Ambessa
42.6 % 57.4 %
Udyr, 101 maçın 43 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.1 % −7.5 bekl. fark
Ambessa vs UdyrKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Udyr için Ambessa karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ambessa kazanıyor50 %Udyr kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 18 |
Yama 26.20: %43.3 · 60 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Udyr için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 53.3 % | +4.8 | 150 | ||
| 52.2 % | +3.4 | 138 | ||
| 51.5 % | +4.0 | 101 | ||
| 50.8 % | +1.8 | 187 | ||
| 50.5 % | −1.6 | 109 | ||
| 50.4 % | +1.8 | 113 | ||
| 49.2 % | +1.6 | 132 | ||
| 49.0 % | +0.8 | 153 | ||
| 48.5 % | −0.6 | 136 | ||
| 46.9 % | −3.2 | 128 | ||
| 46.8 % | −2.1 | 126 | ||
| 46.5 % | −4.8 | 101 | ||
| 45.2 % | −3.3 | 177 | ||
| 44.9 % | −4.0 | 107 | ||
| 44.3 % | −5.2 | 176 | ||
| 42.6 % | −7.5 | 101 | ||
| 42.2 % | −6.5 | 128 | ||
| 37.4 % | −12.7 | 187 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.