Talon vs Pantheon

Orman · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 102 maç

Talon, 102 maçın 53 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 54.0 % −2.0 bekl. fark

Pantheon vs Talon

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Talon için Pantheon karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıPantheon kazanıyor50 %Talon kazanıyorMaç
Ironçok az maç 3
Bronzeçok az maç 1
Silverçok az maç 3
Goldçok az maç 6
Platinumçok az maç 7
Emeraldçok az maç 25
Diamondçok az maç 25
Masterçok az maç 16
Grandmasterçok az maç 6
Challengerçok az maç 10

Yama 26.20: %50.8 · 59 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Talon için diğer Orman eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Viego56.0 %+4.6940
Kha'Zix55.4 %+3.41.012
Quinn55.3 %+5.3170
Locke54.6 %−1.0108
Ekko54.4 %+4.2557
Udyr54.2 %+4.6216
Malphite54.0 %+3.4100
Jarvan IV53.1 %+2.3687
Jayce52.5 %+0.4221
Volibear52.4 %+2.0126
Bel'Veth52.3 %+3.2306
Kindred52.0 %+2.2306
Pantheon52.0 %−2.0102
Lillia51.9 %+2.8543
Qiyana51.5 %+0.51.105
Skarner51.5 %+0.6171
Nocturne51.2 %−0.2455
Vi51.1 %−0.5448
Sylas51.0 %+0.5763
Aatrox50.8 %+0.5122
Shaco50.6 %+0.4547
Shyvana50.6 %+1.1488
Hecarim50.3 %−0.3722
Xin Zhao50.3 %−1.1199
Kayn50.1 %−0.7899
Naafiri50.0 %−0.4388
Zyra49.7 %+0.8163
Master Yi49.6 %±0.0803
Diana49.5 %−1.6436
Gwen49.5 %−0.8101
Cho'Gath49.4 %+0.6798
Rengar49.4 %−3.2530
Briar49.3 %−1.0430
Graves49.2 %−1.71.111
Sejuani49.2 %+0.3248
Rek'Sai49.2 %+0.9185
Lee Sin49.1 %−2.11.573
Zed49.0 %−3.8351
Nunu & Willump48.7 %−2.4226
Elise48.2 %−0.9521
Wukong47.8 %−0.6902
Karthus47.8 %−2.8184
Ivern47.7 %−1.9130
Gragas47.6 %−2.6103
Amumu47.5 %−0.9236
Evelynn47.3 %−2.5294
Taliyah47.0 %−0.2115
Ambessa47.0 %−4.4100
Fiddlesticks46.9 %−2.7262
Zac46.6 %−1.8311
Warwick46.1 %−2.9401
Rammus45.4 %−1.7238
Nidalee44.7 %−4.3488

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.