Talon vs Karthus

Orman · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 149 maç

Talon, 149 maçın 71 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.0 % −3.3 bekl. fark

Karthus vs Talon

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Talon için Karthus karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıKarthus kazanıyor50 %Talon kazanıyorMaç
Ironçok az maç 1
Bronzeçok az maç 3
Silverçok az maç 3
Goldçok az maç 10
Platinumçok az maç 10
Emerald36.4 % 33
Diamond52.4 % 42
Masterçok az maç 17
Grandmasterçok az maç 15
Challengerçok az maç 15

Yama 26.20: %51.3 · 78 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Talon için diğer Orman eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Quinn58.7 %+8.4121
Viego56.8 %+5.1709
Kha'Zix55.8 %+3.4771
Udyr54.3 %+4.7162
Nocturne53.4 %+2.2335
Jayce53.4 %+1.8163
Jarvan IV52.6 %+1.3529
Ekko52.5 %+2.3425
Qiyana52.3 %+0.9862
Lillia51.8 %+2.6398
Sylas51.7 %+0.9584
Shyvana51.1 %+1.1378
Bel'Veth51.1 %+2.1229
Rengar51.0 %−2.3400
Vi50.9 %−1.1336
Naafiri50.8 %+0.1301
Hecarim50.6 %+0.7569
Kayn50.4 %−0.8696
Lee Sin49.8 %−1.31.239
Diana49.7 %−1.5334
Master Yi49.5 %+0.3641
Cho'Gath49.5 %+0.2620
Shaco49.5 %−0.6428
Zac49.4 %±0.0249
Graves49.3 %−2.0881
Skarner49.3 %−2.5140
Briar48.9 %−2.1331
Kindred48.7 %−0.6230
Xin Zhao48.7 %−3.2158
Sejuani48.5 %−0.7196
Fiddlesticks48.5 %−1.3194
Elise48.4 %−1.0405
Rek'Sai48.3 %−1.7145
Nunu & Willump48.2 %−3.1170
Wukong48.1 %−0.5705
Zyra48.1 %−0.5131
Zed47.8 %−5.3278
Karthus47.7 %−3.3149
Evelynn47.4 %−2.6234
Nidalee45.8 %−3.0393
Amumu45.3 %−3.4181
Ivern45.0 %−4.2100
Warwick42.9 %−6.8289
Rammus42.8 %−3.6180

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.