Syndra vs Ezreal
54.3 % 45.7 %
Syndra, 92 maçın 50 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 55.0 % −0.7 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 92 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Ezreal vs SyndraKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Syndra için Ezreal karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ezreal kazanıyor50 %Syndra kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %56.9 · 58 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Syndra için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.4 % | +9.2 | 209 | ||
| 57.3 % | +3.9 | 372 | ||
| 57.3 % | +6.5 | 185 | ||
| 55.6 % | −2.0 | 153 | ||
| 55.5 % | +6.4 | 643 | ||
| 54.4 % | +2.1 | 371 | ||
| 54.3 % | −0.7 | 92 | ||
| 54.0 % | +1.2 | 866 | ||
| 53.8 % | +3.9 | 104 | ||
| 53.7 % | −0.1 | 575 | ||
| 53.5 % | +3.6 | 200 | ||
| 53.5 % | +1.6 | 144 | ||
| 53.0 % | −0.7 | 538 | ||
| 52.8 % | +1.0 | 159 | ||
| 52.6 % | +1.5 | 194 | ||
| 52.4 % | +3.2 | 801 | ||
| 52.1 % | +1.9 | 512 | ||
| 52.0 % | +2.1 | 652 | ||
| 51.8 % | +1.1 | 861 | ||
| 51.6 % | +2.7 | 731 | ||
| 51.5 % | +2.4 | 1.681 | ||
| 51.4 % | +1.0 | 467 | ||
| 51.4 % | +1.9 | 315 | ||
| 51.3 % | +2.0 | 2.650 | ||
| 51.3 % | +0.6 | 1.038 | ||
| 51.3 % | +0.3 | 347 | ||
| 51.1 % | +1.3 | 1.051 | ||
| 51.1 % | +3.5 | 669 | ||
| 51.0 % | +1.5 | 486 | ||
| 50.9 % | +1.7 | 1.021 | ||
| 50.7 % | +0.4 | 144 | ||
| 50.5 % | +1.7 | 882 | ||
| 50.4 % | −1.3 | 1.285 | ||
| 50.4 % | +3.5 | 127 | ||
| 50.3 % | +1.2 | 1.076 | ||
| 50.0 % | +1.5 | 106 | ||
| 49.3 % | ±0.0 | 2.109 | ||
| 49.3 % | +0.1 | 710 | ||
| 49.2 % | −1.6 | 1.381 | ||
| 48.9 % | −0.6 | 509 | ||
| 48.1 % | −1.2 | 443 | ||
| 48.0 % | −0.9 | 1.244 | ||
| 48.0 % | −0.9 | 1.032 | ||
| 47.9 % | −1.8 | 1.627 | ||
| 47.6 % | −0.3 | 103 | ||
| 47.3 % | −0.9 | 1.035 | ||
| 47.2 % | −2.5 | 1.538 | ||
| 47.1 % | −4.4 | 573 | ||
| 46.8 % | −2.7 | 376 | ||
| 46.2 % | −2.4 | 208 | ||
| 45.7 % | −5.0 | 175 | ||
| 45.4 % | −3.9 | 1.173 | ||
| 45.4 % | −0.7 | 119 | ||
| 44.6 % | −3.5 | 157 | ||
| 43.5 % | −5.2 | 1.236 | ||
| 43.2 % | −5.8 | 1.261 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.