Syndra vs Fizz
43.5 % 56.5 %
Syndra, 745 maçın 324 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.9 % −5.4 bekl. fark
Fizz vs SyndraKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Syndra için Fizz karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Fizz kazanıyor50 %Syndra kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 36.6 % | 41 | ||
| 42.9 % | 105 | ||
| 40.3 % | 216 | ||
| 45.9 % | 218 | ||
| 48.3 % | 60 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| 53.3 % | 30 |
Yama 26.20: %42.4 · 415 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Syndra için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.9 % | +7.9 | 114 | ||
| 57.6 % | +4.3 | 231 | ||
| 56.7 % | +7.8 | 423 | ||
| 55.5 % | +4.7 | 128 | ||
| 55.1 % | +5.8 | 127 | ||
| 54.9 % | +0.7 | 375 | ||
| 54.0 % | +1.6 | 250 | ||
| 53.7 % | +3.4 | 121 | ||
| 53.4 % | +3.1 | 551 | ||
| 53.0 % | +1.2 | 100 | ||
| 52.6 % | +2.1 | 405 | ||
| 52.1 % | +1.7 | 647 | ||
| 52.0 % | +2.9 | 527 | ||
| 52.0 % | +2.7 | 458 | ||
| 51.9 % | +2.9 | 1.043 | ||
| 51.7 % | +2.1 | 205 | ||
| 51.6 % | +1.6 | 663 | ||
| 51.3 % | +1.8 | 1.660 | ||
| 51.2 % | +0.9 | 336 | ||
| 51.2 % | +1.4 | 209 | ||
| 50.7 % | −1.8 | 556 | ||
| 50.7 % | +3.5 | 404 | ||
| 50.5 % | +0.9 | 307 | ||
| 50.5 % | +0.6 | 275 | ||
| 50.2 % | +1.2 | 466 | ||
| 50.2 % | +0.6 | 315 | ||
| 50.1 % | +1.3 | 547 | ||
| 50.1 % | −3.2 | 339 | ||
| 50.0 % | +0.8 | 682 | ||
| 49.3 % | −0.2 | 1.309 | ||
| 49.3 % | −2.2 | 818 | ||
| 49.1 % | +0.8 | 690 | ||
| 49.1 % | −0.4 | 645 | ||
| 48.9 % | −1.7 | 840 | ||
| 48.6 % | −0.2 | 144 | ||
| 48.4 % | −1.3 | 1.007 | ||
| 48.2 % | −2.1 | 110 | ||
| 48.1 % | −1.3 | 260 | ||
| 47.0 % | −1.9 | 791 | ||
| 46.9 % | −3.1 | 1.004 | ||
| 46.8 % | −4.7 | 359 | ||
| 46.0 % | −5.1 | 100 | ||
| 45.7 % | −2.9 | 633 | ||
| 44.9 % | −4.0 | 735 | ||
| 44.4 % | −4.9 | 802 | ||
| 43.5 % | −5.4 | 745 | ||
| 43.5 % | −6.6 | 232 | ||
| 41.4 % | −7.3 | 111 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.