Syndra vs Mel
56.7 % 43.3 %
Syndra, 254 maçın 144 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 54.7 % +2.0 bekl. fark
Mel vs SyndraKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Syndra için Mel karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Mel kazanıyor50 %Syndra kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 62.9 % | 35 | ||
| 53.9 % | 76 | ||
| 63.2 % | 57 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 12 |
Yama 26.20: %56.7 · 127 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Syndra için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.6 % | +5.3 | 169 | ||
| 56.7 % | +2.0 | 254 | ||
| 54.3 % | +6.0 | 313 | ||
| 53.8 % | +4.7 | 346 | ||
| 53.4 % | +3.1 | 388 | ||
| 53.2 % | +3.3 | 235 | ||
| 52.9 % | +0.7 | 204 | ||
| 52.9 % | +2.7 | 157 | ||
| 52.1 % | +3.1 | 755 | ||
| 52.0 % | +2.6 | 379 | ||
| 51.7 % | +1.8 | 242 | ||
| 51.2 % | +1.4 | 1.187 | ||
| 51.2 % | +0.8 | 482 | ||
| 51.2 % | +1.2 | 203 | ||
| 50.8 % | +1.5 | 472 | ||
| 50.8 % | +3.6 | 299 | ||
| 50.7 % | +0.6 | 943 | ||
| 50.4 % | −1.2 | 583 | ||
| 50.4 % | −1.9 | 399 | ||
| 50.2 % | +0.6 | 474 | ||
| 50.1 % | +0.8 | 722 | ||
| 49.5 % | +0.7 | 194 | ||
| 49.3 % | +1.4 | 507 | ||
| 49.3 % | +0.1 | 367 | ||
| 49.0 % | −0.3 | 104 | ||
| 48.7 % | −2.1 | 608 | ||
| 48.7 % | −0.4 | 392 | ||
| 48.2 % | −5.4 | 251 | ||
| 48.2 % | −0.8 | 226 | ||
| 48.1 % | −3.0 | 293 | ||
| 48.1 % | −2.9 | 266 | ||
| 48.0 % | −0.7 | 565 | ||
| 47.5 % | −1.5 | 474 | ||
| 47.5 % | −2.4 | 141 | ||
| 47.4 % | −2.0 | 519 | ||
| 46.9 % | −1.9 | 450 | ||
| 46.2 % | −3.7 | 769 | ||
| 45.8 % | −3.7 | 518 | ||
| 43.5 % | −5.9 | 591 | ||
| 41.0 % | −9.2 | 161 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.