Syndra vs Caitlyn
47.6 % 52.4 %
Syndra, 21 maçın 10 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.4 % −3.8 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 21 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Caitlyn vs SyndraKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Syndra için Caitlyn karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Caitlyn kazanıyor50 %Syndra kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: 9 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Syndra için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.9 % | +4.6 | 195 | ||
| 56.0 % | +1.3 | 302 | ||
| 55.6 % | +7.3 | 358 | ||
| 54.4 % | +4.9 | 103 | ||
| 53.9 % | +1.7 | 219 | ||
| 52.9 % | +1.1 | 102 | ||
| 52.8 % | +3.8 | 884 | ||
| 52.5 % | +2.2 | 461 | ||
| 52.4 % | +3.0 | 433 | ||
| 52.4 % | +2.4 | 248 | ||
| 52.2 % | +2.3 | 276 | ||
| 52.0 % | −0.3 | 465 | ||
| 52.0 % | +2.7 | 102 | ||
| 51.8 % | +2.7 | 394 | ||
| 51.7 % | +1.5 | 176 | ||
| 51.5 % | +1.6 | 270 | ||
| 51.2 % | +1.6 | 559 | ||
| 50.8 % | +1.0 | 1.391 | ||
| 50.7 % | +0.6 | 1.116 | ||
| 50.7 % | +3.5 | 349 | ||
| 50.2 % | −0.2 | 554 | ||
| 50.0 % | +0.7 | 560 | ||
| 50.0 % | +0.1 | 168 | ||
| 49.9 % | −1.7 | 696 | ||
| 49.9 % | +0.7 | 411 | ||
| 49.7 % | +0.4 | 831 | ||
| 49.6 % | −1.5 | 339 | ||
| 49.6 % | +0.6 | 254 | ||
| 49.6 % | +0.8 | 228 | ||
| 49.3 % | −4.3 | 290 | ||
| 49.1 % | −0.2 | 116 | ||
| 48.7 % | +0.8 | 585 | ||
| 48.4 % | −0.6 | 554 | ||
| 48.3 % | −2.5 | 710 | ||
| 48.1 % | −1.0 | 451 | ||
| 47.7 % | −3.3 | 308 | ||
| 47.6 % | −3.8 | 21 | ||
| 47.0 % | −1.7 | 664 | ||
| 46.6 % | −3.3 | 864 | ||
| 46.6 % | −2.2 | 539 | ||
| 45.1 % | −4.3 | 619 | ||
| 44.2 % | −5.2 | 692 | ||
| 44.0 % | −5.5 | 604 | ||
| 41.9 % | −8.3 | 191 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.