Sylas vs Riven

Orman · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 34 maç

Sylas, 34 maçın 22 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 57.5 % +7.2 bekl. fark

Şimdilik yalnızca 34 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.

Riven vs Sylas

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Sylas için Riven karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıRiven kazanıyor50 %Sylas kazanıyorMaç
Ironçok az maç —
Bronzeçok az maç —
Silverçok az maç 2
Goldçok az maç 4
Platinumçok az maç 4
Emeraldçok az maç 8
Diamondçok az maç 12
Masterçok az maç 1
Grandmasterçok az maç 2
Challengerçok az maç 1

Yama 26.20: 21 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Sylas için diğer Orman eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Riven64.7 %+7.234
Shyvana57.6 %+9.01.233
Locke57.0 %+2.6237
Tryndamere57.0 %+7.2114
Trundle54.9 %+6.9206
Jax54.8 %+4.1279
Hecarim54.1 %+3.51.504
Xin Zhao53.2 %+2.7656
Rengar52.8 %+0.5777
Amumu52.8 %+4.5741
Nocturne52.7 %+1.91.214
Malphite52.7 %+3.3277
Zyra52.4 %+4.2269
Skarner52.2 %+2.4278
Dr. Mundo52.1 %+2.8117
Kha'Zix51.9 %+1.11.626
Vi51.9 %+0.61.192
Rek'Sai51.7 %+3.5356
Zed51.2 %−1.0690
Maokai51.1 %+0.9141
Karthus50.9 %+0.4336
Lee Sin50.8 %+0.24.334
Pantheon50.8 %−2.3248
Jayce50.5 %−1.6521
Evelynn50.0 %+0.9604
Diana49.8 %−0.61.021
Volibear49.8 %−1.0299
Ambessa49.7 %−1.9185
Briar49.6 %+0.81.048
Sejuani49.6 %+1.4625
Fiddlesticks49.6 %+0.6597
Jarvan IV49.2 %−1.11.688
Nidalee49.2 %+0.7831
Viego49.0 %−1.42.357
Qiyana49.0 %−1.71.967
Lillia49.0 %+0.41.151
Master Yi48.8 %−0.31.698
Ekko48.8 %−0.51.200
Darius48.8 %−1.0168
Wukong48.7 %+1.01.925
Talon48.7 %−0.91.484
Naafiri48.7 %−1.5762
Graves48.6 %−1.62.292
Shaco48.5 %−1.5914
Nunu & Willump48.5 %−1.0511
Kayn48.4 %−1.51.867
Warwick48.3 %+0.2981
Bel'Veth48.3 %±0.0528
Fizz48.0 %−1.6202
Gragas47.9 %−2.0219
Rammus47.7 %+1.4505
Quinn47.5 %−2.8263
Gwen47.4 %−1.3196
Cho'Gath47.1 %−0.92.276
Kindred47.0 %−2.5644
Elise46.8 %−1.9754
Udyr46.8 %−2.5402
Aatrox46.3 %−3.3229
Zac45.8 %−2.0731
Teemo44.6 %−4.8166
Ivern43.9 %−4.8237
Olaf41.7 %−6.5108
Taliyah40.3 %−7.5238

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.