Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Sylas için Malphite karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Malphite kazanıyor50 %Sylas kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 55.1 % | 49 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %60.6 · 94 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Sylas için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.0 % | +4.9 | 155 | ||
| 59.1 % | +10.1 | 814 | ||
| 56.4 % | +6.1 | 101 | ||
| 55.9 % | +5.8 | 161 | ||
| 55.3 % | +5.2 | 960 | ||
| 55.1 % | +4.7 | 178 | ||
| 54.9 % | +4.4 | 175 | ||
| 53.7 % | +3.6 | 229 | ||
| 53.3 % | +2.4 | 769 | ||
| 53.1 % | +1.0 | 505 | ||
| 52.6 % | +1.7 | 420 | ||
| 52.6 % | +4.1 | 133 | ||
| 52.4 % | +0.8 | 340 | ||
| 52.0 % | +0.5 | 1.076 | ||
| 51.8 % | +3.9 | 461 | ||
| 51.1 % | +1.6 | 947 | ||
| 50.9 % | +2.5 | 171 | ||
| 50.8 % | −0.1 | 120 | ||
| 50.7 % | −0.4 | 760 | ||
| 50.7 % | +0.9 | 639 | ||
| 50.7 % | −1.6 | 444 | ||
| 50.7 % | +2.9 | 229 | ||
| 50.6 % | ±0.0 | 662 | ||
| 50.6 % | +4.0 | 316 | ||
| 50.1 % | +0.8 | 375 | ||
| 49.9 % | −0.8 | 2.730 | ||
| 49.6 % | −0.7 | 1.197 | ||
| 49.5 % | +0.9 | 732 | ||
| 49.4 % | +0.3 | 1.090 | ||
| 49.4 % | +0.9 | 545 | ||
| 49.4 % | −0.5 | 170 | ||
| 49.4 % | −0.4 | 154 | ||
| 49.3 % | −0.4 | 580 | ||
| 49.2 % | +1.3 | 1.241 | ||
| 49.2 % | −0.7 | 508 | ||
| 49.0 % | +0.7 | 1.482 | ||
| 49.0 % | −1.3 | 1.103 | ||
| 48.7 % | −1.1 | 119 | ||
| 48.6 % | +0.2 | 387 | ||
| 48.5 % | −0.1 | 336 | ||
| 48.2 % | −1.3 | 170 | ||
| 48.1 % | −5.4 | 156 | ||
| 48.0 % | −2.9 | 1.488 | ||
| 47.9 % | −2.5 | 1.475 | ||
| 47.9 % | −2.7 | 330 | ||
| 47.8 % | −2.7 | 1.251 | ||
| 47.6 % | −2.1 | 797 | ||
| 47.6 % | −1.5 | 380 | ||
| 47.5 % | −0.4 | 457 | ||
| 47.3 % | −1.3 | 476 | ||
| 47.1 % | −2.6 | 157 | ||
| 47.0 % | −2.1 | 270 | ||
| 46.7 % | −2.1 | 120 | ||
| 46.6 % | −2.7 | 425 | ||
| 46.5 % | −2.0 | 641 | ||
| 44.7 % | −4.1 | 114 | ||
| 42.9 % | −6.2 | 147 | ||
| 40.3 % | −6.4 | 154 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.