Ornn vs Udyr
55.3 % 44.7 %
Ornn, 103 maçın 57 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.2 % +2.1 bekl. fark
Udyr vs OrnnKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ornn için Udyr karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Udyr kazanıyor50 %Ornn kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %53.7 · 67 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ornn için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.2 % | +7.1 | 143 | ||
| 61.2 % | +8.7 | 250 | ||
| 59.5 % | +8.7 | 168 | ||
| 56.3 % | +3.5 | 432 | ||
| 55.7 % | +1.5 | 928 | ||
| 55.3 % | +2.1 | 103 | ||
| 55.2 % | +1.8 | 734 | ||
| 55.2 % | +0.3 | 607 | ||
| 55.2 % | +4.7 | 145 | ||
| 55.1 % | +3.3 | 158 | ||
| 54.9 % | +3.5 | 182 | ||
| 54.7 % | +3.0 | 393 | ||
| 54.2 % | +1.4 | 824 | ||
| 53.8 % | +2.5 | 1.300 | ||
| 53.5 % | +1.8 | 624 | ||
| 53.2 % | +2.4 | 496 | ||
| 53.2 % | −1.2 | 316 | ||
| 53.2 % | +1.2 | 173 | ||
| 53.0 % | +1.4 | 856 | ||
| 53.0 % | +2.0 | 705 | ||
| 52.9 % | +0.4 | 380 | ||
| 52.8 % | +1.3 | 286 | ||
| 52.7 % | +2.5 | 1.014 | ||
| 52.5 % | +0.9 | 691 | ||
| 52.5 % | −0.1 | 469 | ||
| 52.4 % | −0.1 | 542 | ||
| 52.3 % | +0.7 | 845 | ||
| 52.2 % | −0.5 | 1.231 | ||
| 52.1 % | +1.8 | 1.192 | ||
| 52.1 % | +1.1 | 547 | ||
| 51.7 % | −0.7 | 1.024 | ||
| 51.6 % | +0.4 | 608 | ||
| 51.4 % | −2.9 | 331 | ||
| 51.2 % | −1.7 | 683 | ||
| 51.0 % | −0.5 | 843 | ||
| 50.8 % | −0.8 | 768 | ||
| 50.8 % | −1.2 | 711 | ||
| 50.6 % | −0.7 | 770 | ||
| 50.4 % | −0.3 | 659 | ||
| 50.4 % | −1.1 | 137 | ||
| 50.1 % | −0.2 | 810 | ||
| 50.0 % | −1.9 | 102 | ||
| 49.8 % | −2.7 | 601 | ||
| 49.7 % | −2.1 | 1.756 | ||
| 49.4 % | −1.6 | 1.416 | ||
| 49.0 % | −2.3 | 1.252 | ||
| 49.0 % | −3.0 | 473 | ||
| 49.0 % | −1.9 | 388 | ||
| 48.1 % | −2.9 | 578 | ||
| 47.9 % | −5.0 | 357 | ||
| 47.5 % | −4.1 | 920 | ||
| 47.0 % | −3.3 | 443 | ||
| 46.8 % | −3.7 | 269 | ||
| 45.3 % | −4.7 | 278 | ||
| 45.0 % | −6.5 | 424 | ||
| 44.0 % | −8.8 | 191 | ||
| 44.0 % | −6.5 | 125 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.