Ornn vs Kennen
51.5 % 48.5 %
Ornn, 130 maçın 67 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.2 % −0.7 bekl. fark
Kennen vs OrnnKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ornn için Kennen karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Kennen kazanıyor50 %Ornn kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| 50.0 % | 30 | ||
| 39.5 % | 38 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 11 |
Yama 26.20: %50.7 · 73 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ornn için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.4 % | +8.0 | 101 | ||
| 58.7 % | +6.0 | 208 | ||
| 58.3 % | +5.8 | 379 | ||
| 57.8 % | +4.1 | 237 | ||
| 57.3 % | +6.0 | 220 | ||
| 56.9 % | +1.6 | 290 | ||
| 56.6 % | +3.2 | 205 | ||
| 55.6 % | +3.2 | 313 | ||
| 55.0 % | +0.5 | 404 | ||
| 54.8 % | +4.0 | 456 | ||
| 54.6 % | +3.0 | 280 | ||
| 54.5 % | +1.4 | 347 | ||
| 53.6 % | +2.4 | 338 | ||
| 53.5 % | +1.8 | 187 | ||
| 53.3 % | +0.8 | 584 | ||
| 53.2 % | +0.3 | 299 | ||
| 52.7 % | +0.1 | 442 | ||
| 52.7 % | −2.2 | 146 | ||
| 52.5 % | −0.7 | 162 | ||
| 52.1 % | +1.1 | 537 | ||
| 52.1 % | −0.1 | 409 | ||
| 52.1 % | +0.3 | 363 | ||
| 52.1 % | −1.2 | 336 | ||
| 51.6 % | −0.1 | 380 | ||
| 51.5 % | −0.7 | 130 | ||
| 51.4 % | −1.3 | 775 | ||
| 51.3 % | −2.4 | 563 | ||
| 51.0 % | −0.3 | 302 | ||
| 51.0 % | −1.8 | 261 | ||
| 51.0 % | −0.7 | 210 | ||
| 51.0 % | −3.4 | 145 | ||
| 50.8 % | −1.6 | 305 | ||
| 50.6 % | −0.1 | 362 | ||
| 50.3 % | −2.0 | 298 | ||
| 50.3 % | −2.7 | 175 | ||
| 50.0 % | −0.5 | 198 | ||
| 49.9 % | −2.0 | 511 | ||
| 49.8 % | −2.5 | 400 | ||
| 49.6 % | −1.4 | 240 | ||
| 49.1 % | −2.5 | 165 | ||
| 48.6 % | −3.0 | 140 | ||
| 48.1 % | −4.0 | 241 | ||
| 48.0 % | −3.6 | 646 | ||
| 47.5 % | −4.2 | 141 | ||
| 46.6 % | −4.7 | 416 | ||
| 45.5 % | −5.8 | 235 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.