Nasus vs Zac
43.0 % 57.0 %
Nasus, 100 maçın 43 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.8 % −3.8 bekl. fark
Zac vs NasusKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Nasus için Zac karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zac kazanıyor50 %Nasus kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| 40.6 % | 32 | ||
| 30.6 % | 36 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %38.5 · 52 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Nasus için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 63.5 % | +6.5 | 104 | ||
| 61.6 % | +10.4 | 292 | ||
| 60.2 % | +11.4 | 133 | ||
| 58.8 % | +7.6 | 452 | ||
| 57.3 % | +6.0 | 110 | ||
| 57.0 % | +5.6 | 286 | ||
| 56.5 % | +3.9 | 308 | ||
| 55.8 % | +1.0 | 113 | ||
| 55.4 % | +4.3 | 388 | ||
| 54.8 % | +3.0 | 608 | ||
| 54.8 % | +5.9 | 197 | ||
| 54.5 % | +4.7 | 806 | ||
| 54.0 % | +3.6 | 824 | ||
| 53.9 % | +2.8 | 781 | ||
| 53.9 % | +2.2 | 436 | ||
| 53.7 % | +4.1 | 588 | ||
| 53.2 % | +2.4 | 754 | ||
| 52.6 % | +2.3 | 460 | ||
| 52.1 % | +1.8 | 1.706 | ||
| 52.1 % | +2.4 | 119 | ||
| 51.9 % | +2.6 | 468 | ||
| 51.6 % | +1.5 | 632 | ||
| 51.6 % | +2.3 | 517 | ||
| 51.4 % | −1.2 | 138 | ||
| 51.2 % | −1.3 | 254 | ||
| 51.2 % | +1.9 | 127 | ||
| 51.1 % | −1.5 | 872 | ||
| 50.9 % | +2.0 | 1.586 | ||
| 50.7 % | +0.6 | 694 | ||
| 50.7 % | +0.6 | 383 | ||
| 50.1 % | +0.2 | 713 | ||
| 50.0 % | −1.4 | 946 | ||
| 49.8 % | −1.6 | 1.409 | ||
| 49.5 % | −0.3 | 1.172 | ||
| 49.1 % | −1.9 | 495 | ||
| 49.0 % | −1.2 | 792 | ||
| 49.0 % | +0.7 | 612 | ||
| 48.8 % | −0.5 | 760 | ||
| 48.7 % | −1.4 | 158 | ||
| 48.5 % | −1.8 | 171 | ||
| 48.4 % | −5.0 | 574 | ||
| 48.4 % | −3.0 | 548 | ||
| 48.3 % | −1.9 | 404 | ||
| 48.2 % | −0.3 | 704 | ||
| 47.9 % | −2.4 | 413 | ||
| 47.7 % | −2.5 | 583 | ||
| 47.6 % | −3.2 | 1.230 | ||
| 47.6 % | −2.3 | 487 | ||
| 47.6 % | −2.7 | 206 | ||
| 47.2 % | −2.3 | 1.232 | ||
| 47.0 % | −1.8 | 1.052 | ||
| 46.7 % | −2.7 | 831 | ||
| 46.7 % | −2.0 | 597 | ||
| 46.5 % | −3.1 | 516 | ||
| 46.4 % | −3.4 | 2.110 | ||
| 46.3 % | −3.6 | 726 | ||
| 46.3 % | −2.4 | 227 | ||
| 46.2 % | −7.1 | 171 | ||
| 45.7 % | −2.9 | 188 | ||
| 43.0 % | −3.8 | 100 | ||
| 42.6 % | −8.2 | 129 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.