Nasus vs Zaahen
48.8 % 51.2 %
Nasus, 123 maçın 60 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.4 % −0.6 bekl. fark
Zaahen vs NasusKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Nasus için Zaahen karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zaahen kazanıyor50 %Nasus kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| 57.6 % | 33 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 11 |
Yama 26.20: %52.0 · 50 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Nasus için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.4 % | +12.3 | 101 | ||
| 59.1 % | +8.4 | 132 | ||
| 56.9 % | +6.5 | 130 | ||
| 55.5 % | +5.0 | 173 | ||
| 55.4 % | +5.5 | 242 | ||
| 53.5 % | +4.4 | 258 | ||
| 53.4 % | +3.2 | 530 | ||
| 52.8 % | +3.8 | 197 | ||
| 52.4 % | +0.8 | 233 | ||
| 52.3 % | +3.3 | 239 | ||
| 51.5 % | −1.0 | 237 | ||
| 51.5 % | +1.4 | 233 | ||
| 51.4 % | +1.6 | 348 | ||
| 51.4 % | +2.5 | 148 | ||
| 50.4 % | +0.4 | 133 | ||
| 50.3 % | −0.4 | 302 | ||
| 50.2 % | +1.5 | 482 | ||
| 49.8 % | +0.8 | 249 | ||
| 49.6 % | +1.5 | 282 | ||
| 49.0 % | −1.7 | 404 | ||
| 48.8 % | −0.5 | 168 | ||
| 48.8 % | −0.6 | 123 | ||
| 48.3 % | +0.8 | 205 | ||
| 48.3 % | −2.0 | 172 | ||
| 48.1 % | −2.1 | 397 | ||
| 48.1 % | −1.1 | 158 | ||
| 47.9 % | −1.2 | 140 | ||
| 47.3 % | −1.7 | 239 | ||
| 47.3 % | −2.4 | 224 | ||
| 47.3 % | −2.6 | 184 | ||
| 47.0 % | −3.2 | 219 | ||
| 46.7 % | −3.1 | 197 | ||
| 46.4 % | −2.9 | 718 | ||
| 46.4 % | −2.0 | 211 | ||
| 46.2 % | −2.9 | 340 | ||
| 44.8 % | −3.2 | 172 | ||
| 44.6 % | −5.5 | 193 | ||
| 44.1 % | −4.4 | 222 | ||
| 44.0 % | −9.5 | 193 | ||
| 42.1 % | −7.9 | 133 | ||
| 41.9 % | −7.3 | 155 | ||
| 41.7 % | −7.6 | 230 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.