Naafiri Counter'lar ve eşleşmeler
Orman · tüm ligler · kayıtlı tüm maçlar
Güçlü olduğu
Jayce+7.0 puan59.0 %173
Bel'Veth+4.9 puan53.6 %151
Xin Zhao+4.5 puan55.1 %156
Nunu & Willump+4.3 puan54.5 %123
Shyvana+3.6 puan52.4 %269
Zayıf olduğu
Tüm koridor rakipleri
En az 100 maçı olan 40 rakip, tüm ligler · Kazanma oranı eksi iki şampiyonun bu roldeki kendi oranlarının öngördüğü değer. Pozitif: eşleşme, ikisinin gücünün gösterdiğinden iyi gidiyor.
| Şampiyon | |||
|---|---|---|---|
| 59.0 % | +7.0 | 173 | |
| 53.6 % | +4.9 | 151 | |
| 55.1 % | +4.5 | 156 | |
| 54.5 % | +4.3 | 123 | |
| 52.4 % | +3.6 | 269 | |
| 51.7 % | +3.3 | 551 | |
| 55.0 % | +2.6 | 338 | |
| 52.5 % | +2.4 | 343 | |
| 50.8 % | +2.3 | 327 | |
| 54.6 % | +2.2 | 207 | |
| 52.4 % | +2.1 | 762 | |
| 53.1 % | +2.0 | 932 | |
| 51.5 % | +2.0 | 495 | |
| 49.7 % | +1.9 | 175 | |
| 52.3 % | +1.6 | 1,756 | |
| 51.3 % | +1.6 | 308 | |
| 51.2 % | +1.6 | 121 | |
| 50.5 % | +1.3 | 194 | |
| 51.4 % | +1.1 | 105 | |
| 50.8 % | +0.9 | 569 | |
| 49.0 % | +0.6 | 157 | |
| 48.6 % | +0.6 | 138 | |
| 49.7 % | +0.4 | 165 | |
| 49.2 % | +0.1 | 311 | |
| 50.3 % | −0.4 | 644 | |
| 48.3 % | −0.9 | 118 | |
| 47.1 % | −1.4 | 261 | |
| 47.6 % | −1.7 | 553 | |
| 46.9 % | −1.7 | 341 | |
| 44.5 % | −1.8 | 128 | |
| 45.6 % | −2.3 | 607 | |
| 48.4 % | −2.3 | 603 | |
| 49.0 % | −2.5 | 365 | |
| 45.5 % | −3.1 | 257 | |
| 47.0 % | −3.4 | 281 | |
| 46.8 % | −3.5 | 124 | |
| 45.2 % | −5.5 | 392 | |
| 44.4 % | −5.6 | 638 | |
| 42.8 % | −7.6 | 432 | |
| 42.1 % | −8.4 | 511 |
Sinerjiler
Emerald+ · kayıtlı tüm maçlar · en az 50 maç birlikte oynanan takım arkadaşları
Henüz hiçbir takım arkadaşının Naafiri ile 50 veya daha fazla ortak maçı yok.
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.