Naafiri vs Hecarim
42.0 % 58.0 %
Naafiri, 305 maçın 128 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.2 % −8.2 bekl. fark
Hecarim vs NaafiriKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Naafiri için Hecarim karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Hecarim kazanıyor50 %Naafiri kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| 42.7 % | 82 | ||
| 44.8 % | 87 | ||
| 44.4 % | 36 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 28 |
Yama 26.20: %39.0 · 159 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Naafiri için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.4 % | +5.7 | 115 | ||
| 55.3 % | +2.9 | 161 | ||
| 55.1 % | +6.5 | 234 | ||
| 55.0 % | +3.4 | 680 | ||
| 54.6 % | +3.6 | 460 | ||
| 54.6 % | +4.8 | 249 | ||
| 53.9 % | +5.2 | 115 | ||
| 53.6 % | +1.4 | 250 | ||
| 53.1 % | +4.0 | 192 | ||
| 53.1 % | +2.1 | 113 | ||
| 52.1 % | +2.3 | 219 | ||
| 52.0 % | +2.6 | 125 | ||
| 51.7 % | +0.9 | 1.283 | ||
| 51.6 % | +1.1 | 529 | ||
| 50.4 % | +1.0 | 139 | ||
| 50.0 % | +1.6 | 408 | ||
| 50.0 % | +0.4 | 388 | ||
| 50.0 % | +0.1 | 224 | ||
| 49.6 % | −0.5 | 423 | ||
| 49.6 % | +0.4 | 411 | ||
| 49.5 % | +1.5 | 103 | ||
| 49.0 % | +0.3 | 251 | ||
| 48.4 % | −2.8 | 256 | ||
| 48.4 % | +0.4 | 122 | ||
| 48.2 % | −0.3 | 112 | ||
| 47.4 % | −0.6 | 462 | ||
| 47.4 % | −3.3 | 190 | ||
| 46.8 % | −1.9 | 190 | ||
| 45.9 % | −2.7 | 185 | ||
| 45.5 % | −5.1 | 444 | ||
| 44.6 % | −5.8 | 478 | ||
| 44.4 % | −6.0 | 363 | ||
| 43.7 % | −7.3 | 279 | ||
| 42.0 % | −8.2 | 305 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.