Naafiri vs Elise
46.2 % 53.8 %
Naafiri, 173 maçın 80 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.7 % −2.5 bekl. fark
Elise vs NaafiriKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Naafiri için Elise karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Elise kazanıyor50 %Naafiri kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| 46.7 % | 30 | ||
| 38.8 % | 49 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 26 |
Yama 26.20: %42.9 · 91 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Naafiri için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.3 % | +6.7 | 217 | ||
| 55.2 % | +4.2 | 417 | ||
| 55.2 % | +4.2 | 105 | ||
| 54.9 % | +3.2 | 102 | ||
| 53.8 % | +5.1 | 104 | ||
| 53.4 % | +1.0 | 133 | ||
| 53.2 % | +3.4 | 218 | ||
| 52.7 % | +1.1 | 605 | ||
| 52.6 % | +1.8 | 1.154 | ||
| 52.4 % | +3.3 | 170 | ||
| 52.3 % | +0.1 | 222 | ||
| 52.1 % | +2.3 | 194 | ||
| 52.0 % | +2.6 | 125 | ||
| 51.8 % | +2.4 | 110 | ||
| 51.5 % | +1.0 | 468 | ||
| 51.2 % | +1.1 | 367 | ||
| 50.7 % | +2.3 | 361 | ||
| 50.6 % | +1.0 | 348 | ||
| 50.5 % | +0.6 | 198 | ||
| 50.5 % | +2.5 | 111 | ||
| 48.9 % | −0.3 | 362 | ||
| 48.6 % | −0.1 | 222 | ||
| 48.3 % | +0.3 | 414 | ||
| 47.8 % | −0.8 | 161 | ||
| 46.4 % | −4.3 | 166 | ||
| 46.2 % | −2.5 | 173 | ||
| 46.1 % | −5.1 | 228 | ||
| 45.4 % | −5.2 | 401 | ||
| 44.5 % | −5.9 | 422 | ||
| 42.9 % | −7.5 | 312 | ||
| 42.3 % | −8.7 | 246 | ||
| 42.0 % | −8.2 | 262 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.