Morgana vs Cho'Gath
48.1 % 51.9 %
Morgana, 79 maçın 38 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 54.4 % −6.3 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 79 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Cho'Gath vs MorganaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Morgana için Cho'Gath karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Cho'Gath kazanıyor50 %Morgana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %45.0 · 60 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Morgana için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.9 % | +4.0 | 235 | ||
| 56.4 % | +1.5 | 360 | ||
| 55.8 % | +2.1 | 326 | ||
| 54.3 % | +4.9 | 440 | ||
| 53.2 % | +2.4 | 252 | ||
| 53.2 % | +3.4 | 124 | ||
| 53.0 % | +1.3 | 1.140 | ||
| 52.8 % | +1.1 | 1.531 | ||
| 52.8 % | −3.4 | 616 | ||
| 52.7 % | +3.9 | 313 | ||
| 52.6 % | +1.8 | 3.392 | ||
| 52.6 % | +3.6 | 1.087 | ||
| 52.6 % | +1.5 | 568 | ||
| 52.5 % | +1.9 | 908 | ||
| 52.2 % | +3.0 | 692 | ||
| 52.0 % | +0.2 | 970 | ||
| 51.7 % | +2.5 | 180 | ||
| 51.6 % | +2.4 | 192 | ||
| 51.6 % | −5.3 | 128 | ||
| 51.5 % | +3.1 | 3.066 | ||
| 51.3 % | +1.0 | 1.120 | ||
| 51.3 % | −0.2 | 230 | ||
| 51.3 % | +0.1 | 199 | ||
| 51.3 % | +1.2 | 158 | ||
| 50.7 % | −0.6 | 745 | ||
| 50.6 % | +2.1 | 1.112 | ||
| 50.3 % | +0.6 | 1.056 | ||
| 50.2 % | +1.4 | 2.530 | ||
| 50.1 % | +1.6 | 4.707 | ||
| 50.1 % | +0.3 | 815 | ||
| 50.0 % | +1.9 | 304 | ||
| 49.7 % | −0.6 | 3.911 | ||
| 49.5 % | −0.1 | 1.635 | ||
| 49.4 % | −0.8 | 982 | ||
| 49.2 % | +0.2 | 331 | ||
| 49.2 % | −5.3 | 311 | ||
| 48.9 % | −0.8 | 2.576 | ||
| 48.7 % | −3.6 | 1.195 | ||
| 48.6 % | −2.9 | 1.679 | ||
| 48.6 % | −1.0 | 1.431 | ||
| 48.5 % | −1.8 | 2.216 | ||
| 48.1 % | −3.9 | 310 | ||
| 48.1 % | −2.0 | 160 | ||
| 48.1 % | −6.3 | 79 | ||
| 47.5 % | −3.6 | 1.027 | ||
| 47.1 % | −1.1 | 842 | ||
| 46.6 % | −4.1 | 234 | ||
| 45.1 % | −3.5 | 993 | ||
| 44.9 % | −3.9 | 595 | ||
| 44.7 % | −5.3 | 1.460 | ||
| 44.4 % | −4.6 | 610 | ||
| 43.3 % | −8.6 | 120 | ||
| 42.2 % | −8.4 | 128 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.