Morgana vs Braum
49.5 % 50.5 %
Morgana, 436 maçın 216 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.3 % +1.2 bekl. fark
Braum vs MorganaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Morgana için Braum karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Braum kazanıyor50 %Morgana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| 48.8 % | 41 | ||
| 55.4 % | 65 | ||
| 49.6 % | 119 | ||
| 51.6 % | 93 | ||
| 46.9 % | 32 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 12 |
Yama 26.20: %51.9 · 235 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Morgana için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 63.7 % | +8.1 | 124 | ||
| 55.9 % | +4.7 | 401 | ||
| 55.0 % | +5.8 | 420 | ||
| 54.5 % | +6.8 | 101 | ||
| 54.1 % | +2.4 | 567 | ||
| 53.8 % | +0.1 | 119 | ||
| 53.7 % | +5.2 | 162 | ||
| 53.4 % | +2.7 | 1.268 | ||
| 52.3 % | +2.2 | 333 | ||
| 52.2 % | +3.2 | 113 | ||
| 52.1 % | +0.9 | 361 | ||
| 51.8 % | +3.5 | 249 | ||
| 51.5 % | −5.7 | 231 | ||
| 50.9 % | +2.7 | 1.735 | ||
| 50.8 % | +0.5 | 413 | ||
| 50.2 % | −1.6 | 426 | ||
| 49.8 % | ±0.0 | 1.427 | ||
| 49.5 % | +1.2 | 436 | ||
| 49.5 % | −1.0 | 222 | ||
| 49.4 % | +1.1 | 1.145 | ||
| 49.4 % | −0.1 | 619 | ||
| 49.3 % | +1.4 | 138 | ||
| 49.2 % | −1.0 | 329 | ||
| 49.1 % | +0.6 | 328 | ||
| 48.6 % | −3.3 | 636 | ||
| 48.6 % | −2.3 | 284 | ||
| 48.4 % | −0.1 | 368 | ||
| 48.3 % | −1.3 | 959 | ||
| 48.3 % | ±0.0 | 934 | ||
| 48.2 % | −3.8 | 110 | ||
| 47.7 % | −2.5 | 367 | ||
| 47.2 % | −2.9 | 585 | ||
| 47.0 % | −2.9 | 828 | ||
| 46.8 % | −2.7 | 400 | ||
| 46.7 % | −4.2 | 321 | ||
| 46.2 % | −3.6 | 539 | ||
| 44.2 % | −5.2 | 231 | ||
| 43.4 % | −5.2 | 226 | ||
| 41.8 % | −12.5 | 110 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.