Morgana vs Zyra
48.5 % 51.5 %
Morgana, 439 maçın 213 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.2 % −1.7 bekl. fark
Zyra vs MorganaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Morgana için Zyra karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zyra kazanıyor50 %Morgana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 28 | ||
| 50.0 % | 62 | ||
| 54.9 % | 71 | ||
| 53.1 % | 81 | ||
| 31.7 % | 63 | ||
| 40.8 % | 76 | ||
| 53.2 % | 47 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %50.4 · 270 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Morgana için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 63.3 % | +7.7 | 150 | ||
| 60.2 % | +5.9 | 103 | ||
| 55.2 % | +6.0 | 500 | ||
| 54.7 % | +3.5 | 486 | ||
| 54.5 % | +3.8 | 1.553 | ||
| 54.4 % | +2.7 | 699 | ||
| 54.0 % | +5.0 | 139 | ||
| 53.9 % | +0.2 | 154 | ||
| 53.9 % | +6.2 | 128 | ||
| 53.7 % | +2.5 | 451 | ||
| 53.4 % | +4.9 | 204 | ||
| 53.4 % | +1.6 | 103 | ||
| 52.5 % | +4.2 | 303 | ||
| 51.2 % | +3.3 | 172 | ||
| 51.1 % | +1.0 | 399 | ||
| 50.7 % | +0.5 | 400 | ||
| 50.4 % | −1.6 | 133 | ||
| 50.3 % | +0.5 | 1.766 | ||
| 50.2 % | −0.1 | 508 | ||
| 50.0 % | +1.7 | 1.393 | ||
| 50.0 % | −7.2 | 284 | ||
| 50.0 % | −0.5 | 270 | ||
| 49.9 % | +0.4 | 754 | ||
| 49.7 % | +1.5 | 2.138 | ||
| 49.7 % | +1.4 | 507 | ||
| 49.7 % | −2.1 | 505 | ||
| 49.4 % | −0.2 | 1.167 | ||
| 48.7 % | −2.2 | 421 | ||
| 48.6 % | +0.1 | 393 | ||
| 48.5 % | −1.7 | 439 | ||
| 48.5 % | −2.4 | 344 | ||
| 48.4 % | +0.1 | 1.165 | ||
| 48.1 % | −3.8 | 784 | ||
| 48.0 % | −0.5 | 454 | ||
| 47.8 % | −2.3 | 693 | ||
| 47.6 % | −2.3 | 1.025 | ||
| 46.9 % | −2.6 | 493 | ||
| 46.8 % | −4.0 | 109 | ||
| 45.5 % | −8.8 | 134 | ||
| 45.4 % | −4.4 | 652 | ||
| 44.3 % | −5.9 | 106 | ||
| 43.9 % | −5.5 | 285 | ||
| 43.0 % | −5.6 | 263 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.