Morgana vs Zoe
45.0 % 55.0 %
Morgana, 100 maçın 45 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.2 % −5.2 bekl. fark
Zoe vs MorganaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Morgana için Zoe karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zoe kazanıyor50 %Morgana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %50.8 · 59 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Morgana için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 63.8 % | +8.2 | 141 | ||
| 55.9 % | +6.7 | 476 | ||
| 55.4 % | +7.7 | 121 | ||
| 55.1 % | +3.9 | 470 | ||
| 54.7 % | +3.0 | 667 | ||
| 54.1 % | +3.4 | 1.485 | ||
| 54.1 % | +5.1 | 135 | ||
| 53.8 % | +0.1 | 145 | ||
| 53.7 % | +2.5 | 434 | ||
| 53.1 % | +4.6 | 194 | ||
| 52.8 % | +4.5 | 286 | ||
| 52.0 % | +0.2 | 100 | ||
| 51.7 % | +1.6 | 383 | ||
| 51.2 % | +3.3 | 162 | ||
| 51.1 % | −6.1 | 272 | ||
| 50.9 % | +0.7 | 383 | ||
| 50.4 % | +0.6 | 1.691 | ||
| 50.1 % | +0.6 | 729 | ||
| 50.1 % | −0.2 | 485 | ||
| 50.1 % | −1.7 | 483 | ||
| 50.0 % | +1.8 | 2.042 | ||
| 49.8 % | +1.5 | 490 | ||
| 49.6 % | +1.3 | 1.324 | ||
| 49.6 % | −0.9 | 256 | ||
| 49.6 % | −2.4 | 131 | ||
| 49.4 % | −0.2 | 1.110 | ||
| 49.1 % | −1.8 | 330 | ||
| 48.9 % | +0.4 | 378 | ||
| 48.8 % | −1.4 | 428 | ||
| 48.4 % | −0.1 | 436 | ||
| 48.3 % | ±0.0 | 1.109 | ||
| 48.1 % | −2.8 | 391 | ||
| 47.9 % | −4.0 | 746 | ||
| 47.2 % | −2.7 | 984 | ||
| 47.1 % | −3.7 | 104 | ||
| 47.0 % | −3.1 | 664 | ||
| 46.6 % | −2.9 | 476 | ||
| 46.5 % | −7.8 | 129 | ||
| 45.1 % | −4.7 | 625 | ||
| 45.0 % | −5.2 | 100 | ||
| 43.7 % | −4.9 | 252 | ||
| 42.4 % | −7.0 | 276 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.