Malphite vs Karthus
43.8 % 56.2 %
Malphite, 64 maçın 28 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.4 % −6.6 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 64 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Karthus vs MalphiteKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Malphite için Karthus karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Karthus kazanıyor50 %Malphite kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %42.6 · 47 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Malphite için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 63.8 % | +8.9 | 232 | ||
| 63.5 % | +7.7 | 137 | ||
| 63.2 % | +6.1 | 106 | ||
| 62.3 % | +4.7 | 167 | ||
| 61.1 % | +7.2 | 920 | ||
| 60.5 % | +4.6 | 301 | ||
| 60.2 % | +7.4 | 133 | ||
| 59.2 % | +5.0 | 120 | ||
| 58.4 % | +10.5 | 101 | ||
| 58.2 % | +7.3 | 2.595 | ||
| 57.8 % | +2.4 | 154 | ||
| 57.4 % | +4.1 | 108 | ||
| 57.1 % | +6.2 | 273 | ||
| 57.0 % | +4.8 | 107 | ||
| 56.8 % | +4.3 | 146 | ||
| 56.6 % | +2.7 | 4.666 | ||
| 56.6 % | +5.0 | 2.223 | ||
| 56.6 % | +4.2 | 929 | ||
| 56.3 % | +3.2 | 2.131 | ||
| 56.3 % | +1.7 | 503 | ||
| 56.0 % | +4.9 | 2.382 | ||
| 55.6 % | +0.9 | 1.107 | ||
| 55.5 % | +4.8 | 1.098 | ||
| 55.1 % | +1.5 | 178 | ||
| 54.9 % | +4.1 | 1.588 | ||
| 54.9 % | +4.5 | 348 | ||
| 54.5 % | +2.5 | 1.918 | ||
| 54.3 % | +1.5 | 933 | ||
| 54.2 % | +3.1 | 343 | ||
| 53.9 % | +1.9 | 2.853 | ||
| 53.6 % | −0.2 | 125 | ||
| 53.4 % | −0.7 | 305 | ||
| 53.3 % | +3.2 | 450 | ||
| 53.2 % | +2.1 | 899 | ||
| 53.2 % | +0.7 | 139 | ||
| 53.0 % | −1.3 | 661 | ||
| 52.6 % | +1.2 | 192 | ||
| 52.5 % | +0.7 | 2.280 | ||
| 52.2 % | +1.5 | 1.015 | ||
| 52.1 % | ±0.0 | 188 | ||
| 52.1 % | +1.1 | 142 | ||
| 51.9 % | +2.1 | 4.316 | ||
| 51.9 % | +1.0 | 2.951 | ||
| 51.9 % | +0.6 | 1.754 | ||
| 51.8 % | −0.7 | 1.623 | ||
| 51.5 % | +0.6 | 2.315 | ||
| 51.5 % | −0.2 | 939 | ||
| 51.5 % | −0.4 | 705 | ||
| 51.1 % | −0.1 | 1.277 | ||
| 50.9 % | −0.6 | 4.680 | ||
| 50.8 % | −0.2 | 2.553 | ||
| 50.6 % | −2.2 | 1.348 | ||
| 50.5 % | −2.0 | 2.840 | ||
| 50.5 % | −0.5 | 321 | ||
| 50.3 % | −2.9 | 197 | ||
| 50.3 % | −1.4 | 177 | ||
| 50.2 % | +1.3 | 263 | ||
| 50.1 % | −0.5 | 932 | ||
| 49.7 % | +2.0 | 145 | ||
| 49.6 % | −2.6 | 1.062 | ||
| 49.5 % | −2.7 | 109 | ||
| 49.3 % | −1.9 | 925 | ||
| 49.3 % | −3.2 | 603 | ||
| 49.1 % | −1.9 | 326 | ||
| 49.0 % | −1.5 | 465 | ||
| 49.0 % | −2.7 | 249 | ||
| 48.9 % | −1.8 | 178 | ||
| 48.8 % | −4.8 | 242 | ||
| 48.7 % | −3.7 | 1.292 | ||
| 48.6 % | −2.7 | 1.236 | ||
| 48.5 % | −3.5 | 1.140 | ||
| 48.5 % | −1.9 | 262 | ||
| 48.2 % | −3.8 | 170 | ||
| 48.0 % | −3.1 | 2.696 | ||
| 48.0 % | −2.4 | 1.205 | ||
| 47.6 % | −2.2 | 614 | ||
| 47.5 % | −3.9 | 183 | ||
| 47.1 % | −2.7 | 1.458 | ||
| 46.6 % | −4.1 | 3.638 | ||
| 46.4 % | −5.4 | 351 | ||
| 46.2 % | −5.8 | 3.524 | ||
| 46.2 % | −3.9 | 1.561 | ||
| 46.1 % | −5.1 | 2.374 | ||
| 45.8 % | −4.2 | 792 | ||
| 45.3 % | −6.1 | 106 | ||
| 45.1 % | −5.8 | 2.079 | ||
| 44.9 % | −6.8 | 1.104 | ||
| 43.8 % | −6.6 | 64 | ||
| 43.1 % | −9.4 | 116 | ||
| 41.5 % | −7.1 | 118 | ||
| 36.3 % | −11.2 | 157 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.