Malphite vs Kayle
57.3 % 42.7 %
Malphite, 286 maçın 164 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.3 % +7.0 bekl. fark
Kayle vs MalphiteKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Malphite için Kayle karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Kayle kazanıyor50 %Malphite kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| 39.4 % | 33 | ||
| 55.3 % | 76 | ||
| 56.8 % | 81 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 9 |
Yama 26.20: %59.4 · 155 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Malphite için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.3 % | +7.9 | 277 | ||
| 59.3 % | +8.0 | 214 | ||
| 58.6 % | +6.8 | 607 | ||
| 57.9 % | +7.5 | 663 | ||
| 57.7 % | +3.9 | 1.309 | ||
| 57.3 % | +2.5 | 295 | ||
| 57.3 % | +7.0 | 286 | ||
| 56.2 % | +5.0 | 553 | ||
| 56.0 % | +4.7 | 259 | ||
| 55.8 % | +5.5 | 651 | ||
| 54.7 % | +3.3 | 232 | ||
| 54.2 % | +4.0 | 402 | ||
| 54.1 % | +3.0 | 677 | ||
| 53.3 % | +1.3 | 430 | ||
| 53.0 % | +1.3 | 183 | ||
| 53.0 % | −0.4 | 134 | ||
| 52.8 % | +1.3 | 754 | ||
| 52.8 % | +1.6 | 481 | ||
| 52.6 % | +0.8 | 133 | ||
| 52.0 % | +2.6 | 1.058 | ||
| 51.7 % | +0.2 | 1.217 | ||
| 51.7 % | −1.2 | 259 | ||
| 51.5 % | +0.9 | 571 | ||
| 51.3 % | +0.2 | 312 | ||
| 51.2 % | −0.2 | 604 | ||
| 50.6 % | −1.0 | 352 | ||
| 50.6 % | ±0.0 | 257 | ||
| 50.3 % | −3.5 | 171 | ||
| 50.1 % | −0.5 | 621 | ||
| 50.0 % | −0.7 | 260 | ||
| 50.0 % | −4.1 | 166 | ||
| 49.8 % | −1.5 | 733 | ||
| 49.6 % | −1.9 | 460 | ||
| 49.5 % | −0.3 | 212 | ||
| 49.0 % | −1.3 | 304 | ||
| 49.0 % | −0.3 | 288 | ||
| 48.7 % | −2.3 | 638 | ||
| 48.6 % | −1.9 | 356 | ||
| 48.1 % | −3.3 | 376 | ||
| 48.0 % | −2.4 | 890 | ||
| 47.9 % | −2.1 | 167 | ||
| 47.7 % | −4.3 | 673 | ||
| 47.2 % | −4.8 | 282 | ||
| 47.2 % | −3.3 | 267 | ||
| 46.2 % | −2.6 | 381 | ||
| 45.8 % | −3.0 | 120 | ||
| 43.6 % | −6.0 | 970 | ||
| 43.6 % | −6.1 | 429 | ||
| 42.5 % | −7.8 | 541 | ||
| 42.1 % | −8.3 | 242 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.