Malphite vs Sion
50.6 % 49.4 %
Malphite, 358 maçın 181 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.6 % −1.0 bekl. fark
Sion vs MalphiteKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Malphite için Sion karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Sion kazanıyor50 %Malphite kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| 53.5 % | 43 | ||
| 46.0 % | 100 | ||
| 52.4 % | 105 | ||
| 56.7 % | 30 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 13 |
Yama 26.20: %54.2 · 168 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Malphite için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.4 % | +8.0 | 278 | ||
| 59.3 % | +8.0 | 214 | ||
| 58.7 % | +6.9 | 610 | ||
| 57.9 % | +7.5 | 667 | ||
| 57.6 % | +3.8 | 1.313 | ||
| 57.4 % | +2.6 | 298 | ||
| 57.1 % | +6.8 | 287 | ||
| 56.3 % | +5.1 | 554 | ||
| 55.8 % | +4.5 | 260 | ||
| 55.7 % | +5.4 | 657 | ||
| 54.7 % | +3.3 | 232 | ||
| 54.2 % | +4.0 | 406 | ||
| 54.0 % | +2.9 | 681 | ||
| 53.2 % | +1.5 | 186 | ||
| 53.1 % | +1.1 | 433 | ||
| 52.9 % | +1.4 | 760 | ||
| 52.8 % | +1.6 | 487 | ||
| 52.2 % | −1.2 | 136 | ||
| 51.8 % | +2.4 | 1.066 | ||
| 51.7 % | +0.2 | 1.221 | ||
| 51.7 % | −1.2 | 259 | ||
| 51.5 % | −0.3 | 136 | ||
| 51.3 % | +0.2 | 314 | ||
| 51.2 % | −0.2 | 607 | ||
| 51.0 % | +0.4 | 576 | ||
| 50.8 % | +0.2 | 258 | ||
| 50.6 % | −1.0 | 358 | ||
| 50.6 % | −3.2 | 172 | ||
| 50.3 % | −3.8 | 167 | ||
| 50.1 % | −0.5 | 625 | ||
| 50.0 % | −1.5 | 464 | ||
| 50.0 % | −0.7 | 260 | ||
| 50.0 % | +0.2 | 214 | ||
| 49.9 % | −1.4 | 738 | ||
| 48.9 % | −1.4 | 305 | ||
| 48.8 % | −0.5 | 289 | ||
| 48.6 % | −2.4 | 640 | ||
| 48.6 % | −1.9 | 358 | ||
| 48.3 % | −3.1 | 379 | ||
| 48.0 % | −2.4 | 890 | ||
| 47.9 % | −4.1 | 677 | ||
| 47.6 % | −2.4 | 168 | ||
| 47.4 % | −3.1 | 270 | ||
| 47.2 % | −4.8 | 284 | ||
| 46.5 % | −2.3 | 383 | ||
| 45.8 % | −3.0 | 120 | ||
| 43.8 % | −5.8 | 979 | ||
| 43.4 % | −6.3 | 431 | ||
| 42.3 % | −8.0 | 544 | ||
| 42.1 % | −8.3 | 242 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.