Locke vs Zac
43.0 % 57.0 %
Locke, 100 maçın 43 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 43.6 % −0.6 bekl. fark
Zac vs LockeKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Locke için Zac karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zac kazanıyor50 %Locke kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| 40.0 % | 35 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %46.1 · 76 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Locke için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.1 % | +8.4 | 176 | ||
| 51.5 % | +4.3 | 194 | ||
| 50.9 % | +6.3 | 161 | ||
| 50.6 % | +2.5 | 160 | ||
| 50.4 % | +4.5 | 341 | ||
| 50.0 % | +5.1 | 110 | ||
| 49.6 % | +1.8 | 123 | ||
| 49.6 % | +4.2 | 117 | ||
| 49.3 % | +2.9 | 205 | ||
| 48.3 % | +2.6 | 240 | ||
| 48.1 % | +4.0 | 104 | ||
| 47.6 % | +1.4 | 368 | ||
| 47.5 % | +3.1 | 200 | ||
| 47.1 % | +1.1 | 121 | ||
| 46.2 % | +0.7 | 273 | ||
| 46.0 % | +2.1 | 100 | ||
| 45.5 % | +2.0 | 301 | ||
| 44.8 % | −1.7 | 554 | ||
| 44.4 % | −1.8 | 270 | ||
| 44.3 % | −1.3 | 357 | ||
| 44.0 % | −0.2 | 168 | ||
| 43.1 % | −2.7 | 341 | ||
| 43.1 % | −0.9 | 269 | ||
| 43.1 % | −3.4 | 160 | ||
| 43.0 % | −0.6 | 100 | ||
| 42.5 % | −4.0 | 294 | ||
| 41.1 % | −5.5 | 302 | ||
| 40.6 % | −3.4 | 175 | ||
| 40.2 % | −4.6 | 323 | ||
| 39.6 % | −4.6 | 197 | ||
| 39.5 % | −5.0 | 129 | ||
| 36.6 % | −8.5 | 186 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.