Locke vs Nunu & Willump
53.0 % 47.0 %
Locke, 100 maçın 53 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.8 % +1.2 bekl. fark
Nunu & Willump vs LockeKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Locke için Nunu & Willump karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Nunu & Willump kazanıyor50 %Locke kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| 50.0 % | 34 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 8 |
Yama 26.20: %51.4 · 70 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Locke için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 63.0 % | +5.9 | 100 | ||
| 60.0 % | +12.0 | 100 | ||
| 58.5 % | +9.5 | 118 | ||
| 57.5 % | +4.2 | 737 | ||
| 54.9 % | +5.1 | 799 | ||
| 54.7 % | +4.7 | 181 | ||
| 54.3 % | +1.6 | 324 | ||
| 54.3 % | +5.8 | 175 | ||
| 54.2 % | +0.2 | 572 | ||
| 54.2 % | +1.9 | 236 | ||
| 53.6 % | +0.4 | 420 | ||
| 53.4 % | −0.4 | 524 | ||
| 53.3 % | +1.9 | 107 | ||
| 53.2 % | +3.8 | 1.148 | ||
| 53.0 % | +4.2 | 134 | ||
| 53.0 % | +1.2 | 100 | ||
| 52.9 % | +2.8 | 1.900 | ||
| 52.7 % | +3.1 | 2.385 | ||
| 52.4 % | +3.5 | 1.033 | ||
| 52.4 % | +1.2 | 317 | ||
| 52.2 % | +2.5 | 450 | ||
| 52.0 % | +2.0 | 1.247 | ||
| 51.5 % | +2.4 | 1.020 | ||
| 51.3 % | +2.1 | 199 | ||
| 51.1 % | +1.5 | 1.332 | ||
| 51.1 % | +0.5 | 219 | ||
| 51.1 % | −0.5 | 174 | ||
| 50.8 % | −0.2 | 191 | ||
| 50.6 % | −1.2 | 1.980 | ||
| 50.5 % | +1.2 | 1.306 | ||
| 50.4 % | +1.6 | 877 | ||
| 50.4 % | −0.2 | 778 | ||
| 50.3 % | −1.2 | 717 | ||
| 50.3 % | +0.8 | 183 | ||
| 50.3 % | −0.3 | 165 | ||
| 50.2 % | +0.7 | 949 | ||
| 50.2 % | +0.2 | 609 | ||
| 50.1 % | +0.4 | 819 | ||
| 49.9 % | +0.9 | 972 | ||
| 49.7 % | −1.1 | 2.028 | ||
| 49.7 % | +1.7 | 984 | ||
| 49.7 % | −0.3 | 971 | ||
| 49.5 % | −8.6 | 190 | ||
| 49.3 % | −0.1 | 744 | ||
| 49.0 % | +0.2 | 1.203 | ||
| 48.7 % | −2.5 | 119 | ||
| 48.6 % | −1.0 | 527 | ||
| 48.6 % | −1.3 | 481 | ||
| 48.6 % | +1.3 | 286 | ||
| 48.5 % | −0.7 | 2.065 | ||
| 48.3 % | −2.5 | 602 | ||
| 48.3 % | −0.9 | 267 | ||
| 48.2 % | −2.9 | 2.141 | ||
| 47.7 % | −1.7 | 1.791 | ||
| 47.5 % | −2.4 | 2.419 | ||
| 47.5 % | −4.2 | 238 | ||
| 47.2 % | +0.1 | 123 | ||
| 47.1 % | −2.2 | 2.401 | ||
| 46.9 % | −1.4 | 1.391 | ||
| 46.5 % | −2.9 | 159 | ||
| 45.9 % | −4.8 | 1.697 | ||
| 42.1 % | −5.8 | 126 | ||
| 41.5 % | −7.2 | 106 | ||
| 40.8 % | −8.1 | 147 | ||
| 40.4 % | −6.3 | 151 | ||
| 40.3 % | −7.0 | 124 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.