Leona vs Teemo
47.7 % 52.3 %
Leona, 128 maçın 61 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.5 % −4.8 bekl. fark
Teemo vs LeonaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Leona için Teemo karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Teemo kazanıyor50 %Leona kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| 43.8 % | 32 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %47.3 · 74 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Leona için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 66.7 % | +11.3 | 111 | ||
| 58.2 % | +2.2 | 337 | ||
| 57.6 % | +5.5 | 139 | ||
| 56.6 % | −2.3 | 173 | ||
| 56.3 % | +3.4 | 638 | ||
| 55.2 % | +2.8 | 2.290 | ||
| 55.2 % | +5.8 | 308 | ||
| 54.6 % | +1.0 | 912 | ||
| 54.4 % | +0.5 | 149 | ||
| 53.8 % | +1.8 | 500 | ||
| 53.7 % | +0.2 | 1.126 | ||
| 53.5 % | +0.9 | 447 | ||
| 53.1 % | +0.9 | 130 | ||
| 53.0 % | +1.8 | 1.288 | ||
| 53.0 % | +1.1 | 132 | ||
| 52.9 % | +2.9 | 1.381 | ||
| 52.9 % | −3.1 | 119 | ||
| 52.5 % | −0.9 | 1.102 | ||
| 52.3 % | +1.1 | 726 | ||
| 52.2 % | +0.4 | 538 | ||
| 51.9 % | +0.1 | 1.052 | ||
| 51.7 % | −0.5 | 300 | ||
| 51.3 % | +1.1 | 794 | ||
| 51.0 % | −6.3 | 157 | ||
| 50.9 % | +0.2 | 466 | ||
| 50.9 % | −1.1 | 114 | ||
| 50.7 % | −2.8 | 229 | ||
| 50.5 % | −1.1 | 1.984 | ||
| 50.5 % | −0.8 | 1.233 | ||
| 50.4 % | +0.5 | 2.621 | ||
| 50.4 % | −1.5 | 450 | ||
| 50.3 % | −0.8 | 394 | ||
| 50.2 % | −1.5 | 1.302 | ||
| 50.2 % | −1.3 | 814 | ||
| 50.1 % | −0.1 | 982 | ||
| 50.0 % | ±0.0 | 606 | ||
| 49.9 % | −2.7 | 621 | ||
| 49.8 % | −0.2 | 1.256 | ||
| 49.5 % | −0.7 | 364 | ||
| 49.3 % | −3.6 | 675 | ||
| 48.5 % | −1.1 | 295 | ||
| 48.4 % | −3.1 | 1.326 | ||
| 48.3 % | −2.6 | 1.343 | ||
| 48.3 % | −5.4 | 211 | ||
| 48.1 % | −3.8 | 478 | ||
| 47.7 % | −2.6 | 390 | ||
| 47.7 % | −4.8 | 128 | ||
| 45.5 % | −4.7 | 156 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.