Leona vs Annie
61.0 % 39.0 %
Leona, 100 maçın 61 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 55.3 % +5.7 bekl. fark
Annie vs LeonaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Leona için Annie karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Annie kazanıyor50 %Leona kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| 59.5 % | 37 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %61.9 · 63 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Leona için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 63.8 % | +5.4 | 130 | ||
| 61.0 % | +5.7 | 100 | ||
| 59.9 % | +4.1 | 633 | ||
| 58.1 % | +1.6 | 136 | ||
| 57.9 % | +4.8 | 183 | ||
| 57.2 % | −0.7 | 355 | ||
| 56.9 % | +2.0 | 276 | ||
| 55.9 % | −0.6 | 102 | ||
| 55.5 % | −1.0 | 346 | ||
| 55.3 % | −3.9 | 103 | ||
| 55.0 % | +1.4 | 2.284 | ||
| 54.7 % | +2.4 | 4.732 | ||
| 54.7 % | +1.5 | 1.314 | ||
| 54.6 % | +2.3 | 632 | ||
| 54.6 % | +1.2 | 108 | ||
| 54.2 % | −4.2 | 120 | ||
| 54.1 % | +1.1 | 1.815 | ||
| 54.1 % | +1.5 | 427 | ||
| 54.0 % | +3.1 | 265 | ||
| 53.9 % | +1.3 | 1.013 | ||
| 53.8 % | +2.3 | 249 | ||
| 53.8 % | −1.0 | 238 | ||
| 52.7 % | +2.6 | 2.911 | ||
| 52.7 % | +2.3 | 928 | ||
| 52.6 % | +0.2 | 1.263 | ||
| 52.6 % | −1.2 | 439 | ||
| 52.6 % | +0.8 | 266 | ||
| 52.3 % | −1.0 | 2.302 | ||
| 52.1 % | +1.2 | 2.635 | ||
| 52.0 % | +0.3 | 3.936 | ||
| 52.0 % | +1.2 | 685 | ||
| 52.0 % | +2.7 | 608 | ||
| 51.6 % | −0.3 | 1.080 | ||
| 51.5 % | +1.5 | 1.964 | ||
| 51.4 % | −1.3 | 333 | ||
| 51.3 % | −0.4 | 1.021 | ||
| 51.0 % | −3.7 | 104 | ||
| 50.8 % | −0.3 | 2.497 | ||
| 50.7 % | −2.5 | 1.427 | ||
| 50.5 % | −1.1 | 2.079 | ||
| 50.4 % | −1.4 | 2.922 | ||
| 50.4 % | −0.7 | 1.705 | ||
| 50.4 % | −0.6 | 1.414 | ||
| 50.4 % | −0.2 | 1.229 | ||
| 50.3 % | +0.4 | 5.581 | ||
| 50.3 % | −1.9 | 1.160 | ||
| 50.3 % | −2.2 | 286 | ||
| 50.1 % | −0.3 | 2.687 | ||
| 49.7 % | −0.1 | 2.573 | ||
| 49.7 % | −0.5 | 328 | ||
| 49.6 % | −1.6 | 956 | ||
| 49.5 % | −0.3 | 1.578 | ||
| 49.5 % | −0.4 | 212 | ||
| 49.3 % | −2.0 | 225 | ||
| 49.3 % | −2.3 | 142 | ||
| 48.5 % | −1.8 | 783 | ||
| 48.3 % | −2.3 | 807 | ||
| 48.2 % | −3.0 | 2.756 | ||
| 46.1 % | −4.1 | 601 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.