Kog'Maw vs Samira
43.6 % 56.4 %
Kog'Maw, 117 maçın 51 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.6 % −10.0 bekl. fark
Samira vs Kog'MawKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kog'Maw için Samira karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Samira kazanıyor50 %Kog'Maw kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 10 |
Yama 26.20: %48.4 · 64 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kog'Maw için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.8 % | +7.4 | 125 | ||
| 58.5 % | +3.8 | 200 | ||
| 57.2 % | +4.1 | 180 | ||
| 55.9 % | +2.3 | 102 | ||
| 55.2 % | +1.9 | 183 | ||
| 54.8 % | +1.5 | 524 | ||
| 54.8 % | −2.6 | 290 | ||
| 53.7 % | −0.2 | 231 | ||
| 53.6 % | +0.3 | 487 | ||
| 53.0 % | +1.6 | 362 | ||
| 52.8 % | +1.4 | 125 | ||
| 51.9 % | −1.9 | 509 | ||
| 51.3 % | −2.3 | 238 | ||
| 50.3 % | −0.7 | 537 | ||
| 50.0 % | +0.2 | 174 | ||
| 49.6 % | −4.5 | 115 | ||
| 49.2 % | −4.4 | 502 | ||
| 49.1 % | −2.8 | 167 | ||
| 43.6 % | −10.0 | 117 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.