Kog'Maw vs Aurelion Sol
45.5 % 54.5 %
Kog'Maw, 101 maçın 46 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.2 % −4.7 bekl. fark
Aurelion Sol vs Kog'MawKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kog'Maw için Aurelion Sol karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Aurelion Sol kazanıyor50 %Kog'Maw kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %45.7 · 70 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kog'Maw için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.2 % | +7.2 | 138 | ||
| 56.6 % | ±0.0 | 1.296 | ||
| 56.6 % | +5.3 | 212 | ||
| 56.0 % | +2.2 | 975 | ||
| 55.6 % | +2.0 | 473 | ||
| 55.3 % | +0.2 | 360 | ||
| 54.8 % | +4.9 | 115 | ||
| 54.6 % | +0.8 | 185 | ||
| 54.5 % | +2.3 | 782 | ||
| 54.3 % | +1.3 | 979 | ||
| 54.0 % | +1.1 | 598 | ||
| 53.5 % | +0.2 | 909 | ||
| 53.5 % | +0.5 | 510 | ||
| 53.4 % | +1.3 | 455 | ||
| 53.3 % | +0.4 | 2.306 | ||
| 53.3 % | +0.1 | 520 | ||
| 53.1 % | +0.2 | 2.307 | ||
| 52.7 % | +0.1 | 1.068 | ||
| 51.8 % | −1.0 | 1.826 | ||
| 51.7 % | +1.1 | 2.483 | ||
| 51.7 % | −1.5 | 2.140 | ||
| 51.6 % | +2.1 | 124 | ||
| 51.5 % | +0.3 | 600 | ||
| 51.2 % | +0.5 | 283 | ||
| 50.6 % | +0.4 | 154 | ||
| 49.6 % | −1.3 | 623 | ||
| 49.2 % | −2.4 | 813 | ||
| 49.0 % | −1.4 | 104 | ||
| 48.8 % | −2.7 | 1.590 | ||
| 48.8 % | −1.9 | 303 | ||
| 48.7 % | −5.9 | 119 | ||
| 46.2 % | −5.7 | 143 | ||
| 45.5 % | −4.7 | 101 | ||
| 40.4 % | −9.6 | 156 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.