Karthus vs Volibear
41.0 % 59.0 %
Karthus, 100 maçın 41 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.2 % −9.2 bekl. fark
Volibear vs KarthusKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Karthus için Volibear karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Volibear kazanıyor50 %Karthus kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %44.4 · 72 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Karthus için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.8 % | +13.3 | 120 | ||
| 54.7 % | +6.5 | 150 | ||
| 54.1 % | +2.6 | 185 | ||
| 53.5 % | +6.2 | 198 | ||
| 52.7 % | +3.1 | 687 | ||
| 52.4 % | +2.5 | 429 | ||
| 52.4 % | +4.5 | 315 | ||
| 52.1 % | +4.4 | 117 | ||
| 52.0 % | +1.8 | 506 | ||
| 51.9 % | +2.2 | 216 | ||
| 51.5 % | +1.6 | 608 | ||
| 51.5 % | +1.2 | 592 | ||
| 51.1 % | +2.5 | 190 | ||
| 50.1 % | +0.7 | 367 | ||
| 50.0 % | +0.3 | 104 | ||
| 49.8 % | +0.3 | 434 | ||
| 49.8 % | −0.4 | 251 | ||
| 49.6 % | −0.6 | 948 | ||
| 49.4 % | −0.7 | 162 | ||
| 49.3 % | +1.0 | 223 | ||
| 49.0 % | −1.9 | 261 | ||
| 48.9 % | +1.3 | 178 | ||
| 48.7 % | +0.6 | 349 | ||
| 48.4 % | +2.6 | 182 | ||
| 48.1 % | +0.2 | 287 | ||
| 47.9 % | −2.2 | 382 | ||
| 47.7 % | −3.9 | 149 | ||
| 47.5 % | +0.3 | 495 | ||
| 47.5 % | −1.5 | 141 | ||
| 47.2 % | −1.3 | 521 | ||
| 47.0 % | −2.3 | 623 | ||
| 46.9 % | −2.3 | 424 | ||
| 46.8 % | −3.6 | 359 | ||
| 46.8 % | −2.1 | 126 | ||
| 46.2 % | −1.5 | 504 | ||
| 45.6 % | −3.5 | 193 | ||
| 45.4 % | −6.4 | 328 | ||
| 45.2 % | −3.6 | 347 | ||
| 45.1 % | −2.6 | 293 | ||
| 45.0 % | −3.2 | 242 | ||
| 44.3 % | −3.4 | 176 | ||
| 42.2 % | −5.6 | 154 | ||
| 41.0 % | −9.2 | 100 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.