Irelia vs Gragas
32.3 % 67.7 %
Irelia, 31 maçın 10 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 44.9 % −12.6 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 31 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Gragas vs IreliaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Irelia için Gragas karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Gragas kazanıyor50 %Irelia kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: 19 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Irelia için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.9 % | +7.8 | 102 | ||
| 55.1 % | +2.4 | 158 | ||
| 53.6 % | +5.1 | 390 | ||
| 52.5 % | +5.1 | 139 | ||
| 51.3 % | +3.2 | 154 | ||
| 50.9 % | +1.9 | 216 | ||
| 50.9 % | +2.1 | 159 | ||
| 50.7 % | +3.2 | 148 | ||
| 50.5 % | +1.7 | 222 | ||
| 50.3 % | +2.9 | 298 | ||
| 50.0 % | +1.4 | 110 | ||
| 49.7 % | −1.3 | 163 | ||
| 49.5 % | +1.5 | 465 | ||
| 49.2 % | +0.1 | 579 | ||
| 49.2 % | +0.7 | 301 | ||
| 49.1 % | +1.1 | 530 | ||
| 48.6 % | +1.6 | 111 | ||
| 48.4 % | −1.6 | 397 | ||
| 48.4 % | +1.6 | 244 | ||
| 48.3 % | +0.9 | 232 | ||
| 48.2 % | +0.5 | 247 | ||
| 47.8 % | −0.6 | 161 | ||
| 47.4 % | −0.6 | 285 | ||
| 47.3 % | −0.5 | 402 | ||
| 47.1 % | −1.0 | 119 | ||
| 46.8 % | −1.4 | 598 | ||
| 46.7 % | −1.8 | 396 | ||
| 46.5 % | −1.0 | 523 | ||
| 46.5 % | −0.9 | 256 | ||
| 46.2 % | −1.6 | 251 | ||
| 44.2 % | −3.4 | 215 | ||
| 43.9 % | −5.0 | 383 | ||
| 43.6 % | −3.5 | 234 | ||
| 43.1 % | −2.6 | 239 | ||
| 42.1 % | −5.2 | 164 | ||
| 32.3 % | −12.6 | 31 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.