Irelia vs Aurelion Sol
50.5 % 49.5 %
Irelia, 111 maçın 56 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.6 % +1.9 bekl. fark
Aurelion Sol vs IreliaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Irelia için Aurelion Sol karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Aurelion Sol kazanıyor50 %Irelia kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| 54.5 % | 33 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 8 |
Yama 26.20: %53.6 · 56 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Irelia için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.0 % | +5.2 | 100 | ||
| 55.1 % | +7.0 | 107 | ||
| 54.9 % | +2.2 | 164 | ||
| 53.3 % | +4.8 | 396 | ||
| 52.8 % | +5.4 | 142 | ||
| 51.8 % | +2.8 | 222 | ||
| 51.6 % | +3.5 | 157 | ||
| 50.9 % | +2.1 | 169 | ||
| 50.8 % | +3.4 | 307 | ||
| 50.5 % | +1.9 | 111 | ||
| 50.4 % | +1.6 | 228 | ||
| 50.3 % | +2.8 | 149 | ||
| 50.0 % | −1.0 | 166 | ||
| 49.8 % | +1.8 | 470 | ||
| 49.8 % | +3.0 | 251 | ||
| 49.6 % | +2.6 | 113 | ||
| 49.4 % | +1.4 | 541 | ||
| 49.2 % | +0.1 | 593 | ||
| 49.0 % | +1.6 | 243 | ||
| 48.9 % | +0.4 | 311 | ||
| 48.8 % | +1.1 | 252 | ||
| 48.4 % | −1.6 | 405 | ||
| 47.6 % | −0.4 | 296 | ||
| 47.5 % | −0.9 | 162 | ||
| 47.1 % | −0.7 | 410 | ||
| 46.9 % | −1.6 | 409 | ||
| 46.5 % | −1.7 | 621 | ||
| 46.1 % | −1.4 | 540 | ||
| 45.7 % | −2.1 | 256 | ||
| 45.6 % | −1.8 | 263 | ||
| 45.5 % | −2.6 | 123 | ||
| 45.2 % | −3.7 | 396 | ||
| 44.5 % | −3.1 | 220 | ||
| 43.6 % | −3.5 | 236 | ||
| 43.2 % | −2.5 | 250 | ||
| 42.3 % | −5.0 | 168 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.