Irelia vs Mel
56.4 % 43.6 %
Irelia, 110 maçın 62 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.7 % +2.7 bekl. fark
Mel vs IreliaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Irelia için Mel karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Mel kazanıyor50 %Irelia kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| 58.1 % | 31 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %51.6 · 62 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Irelia için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.5 % | +8.6 | 120 | ||
| 56.4 % | +2.7 | 110 | ||
| 54.9 % | +4.8 | 175 | ||
| 53.4 % | +6.1 | 118 | ||
| 52.6 % | +3.6 | 310 | ||
| 51.0 % | +1.8 | 100 | ||
| 50.8 % | +1.7 | 376 | ||
| 50.2 % | +1.4 | 404 | ||
| 49.4 % | +0.9 | 235 | ||
| 49.3 % | −2.0 | 136 | ||
| 49.1 % | +0.7 | 328 | ||
| 49.0 % | −1.6 | 306 | ||
| 48.9 % | +0.3 | 231 | ||
| 48.6 % | −0.7 | 181 | ||
| 48.5 % | +1.6 | 200 | ||
| 48.4 % | −1.4 | 463 | ||
| 48.2 % | ±0.0 | 114 | ||
| 48.0 % | −0.1 | 200 | ||
| 48.0 % | −0.9 | 127 | ||
| 47.3 % | −1.6 | 311 | ||
| 47.3 % | −1.0 | 186 | ||
| 46.9 % | −0.8 | 175 | ||
| 46.7 % | −1.7 | 197 | ||
| 46.2 % | −1.8 | 405 | ||
| 45.9 % | −2.4 | 481 | ||
| 45.7 % | −2.3 | 232 | ||
| 45.3 % | −3.7 | 128 | ||
| 44.8 % | −3.6 | 172 | ||
| 44.6 % | −3.2 | 184 | ||
| 43.0 % | −6.4 | 305 | ||
| 42.8 % | −3.4 | 194 | ||
| 41.5 % | −6.6 | 135 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.