Arena’da Hecarim
Ön izleme Şimdiye kadar 4.303 Arena maçı. Tier’lar ve oranlar hâlâ çok oynuyor; liste her saat doluyor.
Tier B Tier alan 173 şampiyon içinde 46.
- İlk 3 oranı ortalama 50 %
- 52,3 %
- Birincilik ortalama 16,7 %
- 18,6 %
- Ort. sıra ortalama 3,5
- 3,35
- Seçilme maçların
- 12,9 %
- Yasaklanma
- 2,6 %
- Oyun
- 553
Sıralamalar (oyunların payı)
Çizgi = sıra başına ortalama 16,7 %- 1. sıra 18,6 % 103 oyun
- 2. sıra 17,2 % 95 oyun
- 3. sıra 16,5 % 91 oyun
- 4. sıra 18,6 % 103 oyun
- 5. sıra 16,6 % 92 oyun
- 6. sıra 12,5 % 69 oyun
Hecarim için güçlendirmeler
584 Hecarim oyunundan; en az 5 kez seçilen güçlendirmeler. Seçilme = güçlendirmenin alındığı oyunlar. Pay = seçilme ÷ Hecarim oyunları.
| Nadirlik | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prizmatik | 148 | 25,3 % | 56,1 % | 18,2 % | 3,18 | |
| Altın | 140 | 24,0 % | 55,0 % | 21,4 % | 3,20 | |
| Prizmatik | 84 | 14,4 % | 58,3 % | 21,4 % | 3,13 | |
| Altın | 68 | 11,6 % | 48,5 % | 16,2 % | 3,46 | |
| Prizmatik | 63 | 10,8 % | 54,0 % | 25,4 % | 3,06 | |
| Prizmatik | 61 | 10,4 % | 70,5 % | 32,8 % | 2,66 | |
| Gümüş | 59 | 10,1 % | 59,3 % | 30,5 % | 2,92 | |
| Prizmatik | 57 | 9,8 % | 63,2 % | 17,5 % | 3,11 | |
| Gümüş | 50 | 8,6 % | 64,0 % | 22,0 % | 3,06 | |
| Prizmatik | 43 | 7,4 % | 62,8 % | 30,2 % | 2,86 | |
| Altın | 43 | 7,4 % | 51,2 % | 18,6 % | 3,23 | |
| Güçlendirme #1344Diğer | Diğer | 42 | 7,2 % | 69,0 % | 19,0 % | 3,12 |
| Gümüş | 41 | 7,0 % | 58,5 % | 19,5 % | 3,02 | |
| Altın | 36 | 6,2 % | 27,8 % | 13,9 % | 4,08 | |
| Altın | 34 | 5,8 % | 70,6 % | 26,5 % | 2,88 | |
| Altın | 33 | 5,7 % | 33,3 % | 9,1 % | 3,58 | |
| Gümüş | 28 | 4,8 % | 71,4 % | 14,3 % | 2,89 | |
| Altın | 26 | 4,5 % | 53,8 % | 11,5 % | 3,46 | |
| Güçlendirme #2008Diğer | Diğer | 26 | 4,5 % | 61,5 % | 19,2 % | 3,08 |
| Altın | 26 | 4,5 % | 76,9 % | 26,9 % | 2,69 | |
| Gümüş | 25 | 4,3 % | 64,0 % | 16,0 % | 3,08 | |
| Altın | 24 | 4,1 % | 66,7 % | 37,5 % | 2,46 | |
| Prizmatik | 24 | 4,1 % | 58,3 % | 25,0 % | 3,04 | |
| Güçlendirme #1405Diğer | Diğer | 24 | 4,1 % | 66,7 % | 29,2 % | 3,00 |
| Gümüş | 23 | 3,9 % | 52,2 % | 26,1 % | 3,09 | |
| Güçlendirme #379Diğer | Diğer | 22 | 3,8 % | 40,9 % | 13,6 % | 3,55 |
| Altın | 21 | 3,6 % | 52,4 % | 23,8 % | 3,38 | |
| Prizmatik | 21 | 3,6 % | 42,9 % | 4,8 % | 4,00 | |
| Prizmatik | 21 | 3,6 % | 76,2 % | 19,0 % | 2,76 | |
| Gümüş | 20 | 3,4 % | 80,0 % | 50,0 % | 2,20 | |
| Altın | 19 | 3,3 % | 52,6 % | 15,8 % | 3,32 | |
| Prizmatik | 18 | 3,1 % | 66,7 % | 44,4 % | 2,61 | |
| Prizmatik | 18 | 3,1 % | 66,7 % | 27,8 % | 2,94 | |
| Gümüş | 18 | 3,1 % | 33,3 % | 0,0 % | 3,83 | |
| Güçlendirme #1001Diğer | Diğer | 17 | 2,9 % | 64,7 % | 23,5 % | 3,12 |
| Gümüş | 17 | 2,9 % | 35,3 % | 11,8 % | 3,71 | |
| Gümüş | 17 | 2,9 % | 70,6 % | 35,3 % | 2,65 | |
| Altın | 17 | 2,9 % | 70,6 % | 29,4 % | 2,94 | |
| Prizmatik | 16 | 2,7 % | 87,5 % | 37,5 % | 2,00 | |
| Gümüş | 16 | 2,7 % | 50,0 % | 25,0 % | 3,50 | |
| Prizmatik | 15 | 2,6 % | 60,0 % | 20,0 % | 2,93 | |
| Altın | 15 | 2,6 % | 60,0 % | 40,0 % | 2,80 | |
| Gümüş | 15 | 2,6 % | 73,3 % | 20,0 % | 2,73 | |
| Altın | 15 | 2,6 % | 53,3 % | 13,3 % | 3,33 | |
| Gümüş | 14 | 2,4 % | 28,6 % | 21,4 % | 3,93 | |
| Gümüş | 14 | 2,4 % | 21,4 % | 7,1 % | 4,14 | |
| Altın | 13 | 2,2 % | 69,2 % | 30,8 % | 3,00 | |
| Gümüş | 12 | 2,1 % | 50,0 % | 0,0 % | 3,67 | |
| Güçlendirme #1373Diğer | Diğer | 12 | 2,1 % | 41,7 % | 33,3 % | 3,25 |
| Altın | 12 | 2,1 % | 41,7 % | 0,0 % | 3,92 | |
| Altın | 11 | 1,9 % | 54,5 % | 9,1 % | 3,45 | |
| Altın | 11 | 1,9 % | 72,7 % | 36,4 % | 2,45 | |
| Prizmatik | 11 | 1,9 % | 63,6 % | 27,3 % | 2,82 | |
| Gümüş | 11 | 1,9 % | 54,5 % | 27,3 % | 3,36 | |
| Altın | 10 | 1,7 % | 60,0 % | 10,0 % | 3,50 | |
| Prizmatik | 10 | 1,7 % | 70,0 % | 40,0 % | 2,90 | |
| Prizmatik | 10 | 1,7 % | 40,0 % | 30,0 % | 3,30 | |
| Altın | 10 | 1,7 % | 70,0 % | 10,0 % | 3,40 | |
| Güçlendirme #2087Diğer | Diğer | 10 | 1,7 % | 20,0 % | 10,0 % | 4,00 |
| Prizmatik | 10 | 1,7 % | 80,0 % | 20,0 % | 2,70 |
Numarayla gösterilen güçlendirmeler CommunityDragon verilerinde yok; bu yüzden adları ve simgeleri elimizde değil.
Hecarim ile üçlü takımlar
Bu şampiyonla tüm takımlarOrtalama sıraya göre sıralı (1 en iyisi), eşitlikte oyun sayısına göre.
- Hecarim + Twitch+Ahri
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 1,00
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 2
- Hecarim + Teemo+Shyvana
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 1,00
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 2
- Hecarim + Dr. Mundo+Zyra
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 1,50
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Hecarim + Talon+Zoe
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Hecarim + Sion+Blitzcrank
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Hecarim + Caitlyn+Shyvana
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Hecarim + Draven+Senna
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Hecarim + Lucian+Thresh
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Hecarim + Vladimir+Singed
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Hecarim + Lux+Qiyana
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Hecarim + Morgana+Varus
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,50
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Hecarim + Master Yi+Gragas
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,50
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Hecarim + Cho'Gath+Dr. Mundo
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Hecarim + Maokai+Zac
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 5,00
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
10 oyunun altında yüzde yerine sayı gösteriyoruz: bu kadar az oyunda oran çoğunlukla şanstır.
Veriler: Riot Games API’sinden oyunlar, ggez.gg tarafından toplandı · Güçlendirmeler: CommunityDragon · Şampiyon görselleri: Riot Data Dragon. Riot Games tarafından onaylanmamıştır.