Graves vs Volibear
54.3 % 45.7 %
Graves, 129 maçın 70 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.5 % +4.8 bekl. fark
Volibear vs GravesKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Graves için Volibear karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Volibear kazanıyor50 %Graves kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| 50.0 % | 30 | ||
| 51.6 % | 31 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %52.5 · 59 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Graves için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.5 % | +8.2 | 110 | ||
| 54.3 % | +4.8 | 129 | ||
| 54.2 % | +4.3 | 531 | ||
| 54.0 % | +5.4 | 693 | ||
| 53.6 % | +2.9 | 466 | ||
| 53.1 % | +3.1 | 812 | ||
| 52.8 % | +3.7 | 106 | ||
| 51.6 % | +2.1 | 899 | ||
| 51.4 % | +0.2 | 107 | ||
| 51.2 % | −0.6 | 367 | ||
| 51.2 % | +0.7 | 125 | ||
| 51.1 % | +2.4 | 838 | ||
| 51.1 % | +2.3 | 485 | ||
| 51.0 % | +1.2 | 2.299 | ||
| 51.0 % | +2.3 | 286 | ||
| 50.7 % | +2.7 | 821 | ||
| 50.7 % | +1.0 | 507 | ||
| 50.4 % | −1.6 | 474 | ||
| 50.4 % | −0.2 | 234 | ||
| 50.1 % | +1.2 | 489 | ||
| 49.8 % | −1.3 | 1.034 | ||
| 49.8 % | +2.5 | 887 | ||
| 49.6 % | −1.1 | 125 | ||
| 49.5 % | +1.4 | 281 | ||
| 49.0 % | −1.4 | 1.079 | ||
| 49.0 % | +2.8 | 155 | ||
| 48.9 % | +0.5 | 393 | ||
| 48.6 % | −1.7 | 284 | ||
| 48.5 % | −6.7 | 101 | ||
| 48.4 % | −0.3 | 155 | ||
| 48.3 % | +0.2 | 381 | ||
| 48.3 % | +3.2 | 261 | ||
| 48.2 % | −1.7 | 423 | ||
| 48.0 % | −2.0 | 196 | ||
| 47.6 % | −2.3 | 883 | ||
| 47.6 % | −0.3 | 521 | ||
| 47.6 % | −0.1 | 288 | ||
| 47.4 % | −2.7 | 960 | ||
| 46.7 % | −0.6 | 167 | ||
| 46.3 % | −3.1 | 367 | ||
| 46.3 % | −1.6 | 121 | ||
| 46.2 % | −2.5 | 489 | ||
| 46.1 % | −1.8 | 1.025 | ||
| 45.9 % | −2.1 | 436 | ||
| 45.5 % | −3.0 | 231 | ||
| 44.6 % | −3.3 | 231 | ||
| 44.5 % | −3.0 | 578 | ||
| 44.1 % | −8.2 | 111 | ||
| 43.7 % | −4.6 | 190 | ||
| 43.1 % | −4.3 | 232 | ||
| 42.6 % | −6.4 | 148 | ||
| 42.0 % | −7.7 | 212 | ||
| 41.5 % | −7.2 | 123 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.