Graves vs Darius
41.8 % 58.2 %
Graves, 122 maçın 51 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.9 % −8.1 bekl. fark
Darius vs GravesKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Graves için Darius karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Darius kazanıyor50 %Graves kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| 35.9 % | 39 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %40.3 · 77 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Graves için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.6 % | +6.1 | 234 | ||
| 55.5 % | +7.1 | 155 | ||
| 54.4 % | +5.0 | 171 | ||
| 54.1 % | +2.2 | 671 | ||
| 53.8 % | +4.1 | 1.159 | ||
| 53.7 % | +3.2 | 976 | ||
| 52.1 % | +0.4 | 804 | ||
| 51.9 % | +2.3 | 1.535 | ||
| 51.9 % | +1.2 | 819 | ||
| 51.8 % | +2.9 | 469 | ||
| 51.8 % | +1.7 | 228 | ||
| 51.2 % | +1.8 | 841 | ||
| 51.0 % | −0.1 | 1.861 | ||
| 51.0 % | +3.6 | 288 | ||
| 50.7 % | +0.4 | 4.269 | ||
| 50.6 % | +0.1 | 166 | ||
| 50.5 % | ±0.0 | 1.889 | ||
| 50.4 % | +0.5 | 1.489 | ||
| 50.4 % | +2.3 | 689 | ||
| 50.2 % | +2.0 | 902 | ||
| 50.0 % | +3.7 | 258 | ||
| 49.8 % | +0.5 | 830 | ||
| 49.7 % | +1.8 | 1.444 | ||
| 49.7 % | +0.4 | 165 | ||
| 49.6 % | +1.5 | 129 | ||
| 49.5 % | −1.0 | 406 | ||
| 49.4 % | +0.3 | 1.358 | ||
| 49.3 % | +0.7 | 825 | ||
| 49.3 % | +0.9 | 148 | ||
| 49.1 % | −0.2 | 831 | ||
| 49.0 % | +1.5 | 478 | ||
| 49.0 % | +1.0 | 286 | ||
| 48.9 % | +0.2 | 358 | ||
| 48.7 % | +1.2 | 1.510 | ||
| 48.4 % | −2.8 | 506 | ||
| 48.1 % | −1.8 | 1.525 | ||
| 48.0 % | −1.5 | 690 | ||
| 48.0 % | +0.5 | 410 | ||
| 47.9 % | −0.8 | 388 | ||
| 47.8 % | −0.9 | 1.805 | ||
| 47.7 % | −1.2 | 771 | ||
| 47.6 % | −0.6 | 649 | ||
| 47.6 % | −2.1 | 210 | ||
| 47.5 % | −2.6 | 1.607 | ||
| 47.1 % | −0.9 | 427 | ||
| 47.0 % | −3.2 | 727 | ||
| 47.0 % | −1.2 | 521 | ||
| 47.0 % | −2.7 | 338 | ||
| 46.5 % | −8.2 | 157 | ||
| 46.1 % | −3.9 | 217 | ||
| 45.9 % | −0.3 | 471 | ||
| 45.9 % | −4.3 | 340 | ||
| 45.9 % | −2.8 | 205 | ||
| 45.6 % | −7.5 | 182 | ||
| 45.2 % | −3.9 | 252 | ||
| 45.1 % | −4.8 | 102 | ||
| 44.0 % | −4.1 | 969 | ||
| 43.8 % | −5.6 | 208 | ||
| 41.8 % | −8.1 | 122 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.