Gangplank vs Sylas
48.0 % 52.0 %
Gangplank, 100 maçın 48 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.3 % −1.3 bekl. fark
Sylas vs GangplankKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Gangplank için Sylas karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Sylas kazanıyor50 %Gangplank kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| 58.8 % | 34 | ||
| 45.7 % | 35 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %50.8 · 59 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Gangplank için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.6 % | +5.6 | 129 | ||
| 56.3 % | +4.4 | 638 | ||
| 56.0 % | +2.9 | 191 | ||
| 55.6 % | +4.3 | 342 | ||
| 54.4 % | +3.7 | 441 | ||
| 54.2 % | +3.9 | 271 | ||
| 54.0 % | +3.6 | 437 | ||
| 53.9 % | +2.3 | 115 | ||
| 53.1 % | +2.5 | 546 | ||
| 53.1 % | +3.2 | 143 | ||
| 52.8 % | +1.6 | 235 | ||
| 52.5 % | +3.8 | 242 | ||
| 52.1 % | +1.0 | 401 | ||
| 52.1 % | +3.2 | 340 | ||
| 51.6 % | +0.9 | 564 | ||
| 51.1 % | −1.6 | 671 | ||
| 50.9 % | +1.0 | 234 | ||
| 50.7 % | +1.2 | 278 | ||
| 50.6 % | +0.8 | 541 | ||
| 50.3 % | −1.3 | 197 | ||
| 50.2 % | −0.7 | 822 | ||
| 50.2 % | +0.1 | 568 | ||
| 50.1 % | −0.4 | 439 | ||
| 50.1 % | +0.3 | 419 | ||
| 50.0 % | +0.8 | 300 | ||
| 49.8 % | −1.6 | 305 | ||
| 49.8 % | +0.3 | 245 | ||
| 49.4 % | −2.5 | 344 | ||
| 49.4 % | −1.0 | 178 | ||
| 49.3 % | −4.2 | 442 | ||
| 49.3 % | −1.7 | 418 | ||
| 49.2 % | −2.3 | 388 | ||
| 48.7 % | −2.1 | 878 | ||
| 48.3 % | −1.1 | 416 | ||
| 48.2 % | −1.0 | 730 | ||
| 48.2 % | −0.7 | 110 | ||
| 48.0 % | −1.3 | 100 | ||
| 47.9 % | −1.1 | 466 | ||
| 47.9 % | −1.9 | 328 | ||
| 47.8 % | −1.7 | 289 | ||
| 47.3 % | −4.3 | 205 | ||
| 47.1 % | −3.5 | 628 | ||
| 46.9 % | −3.0 | 256 | ||
| 46.7 % | −3.1 | 242 | ||
| 46.5 % | −1.7 | 325 | ||
| 46.4 % | −4.5 | 349 | ||
| 46.0 % | −3.5 | 539 | ||
| 45.6 % | −4.9 | 349 | ||
| 45.5 % | −3.4 | 134 | ||
| 42.6 % | −7.3 | 188 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.