Gangplank vs Maokai
50.5 % 49.5 %
Gangplank, 101 maçın 51 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.0 % +1.5 bekl. fark
Maokai vs GangplankKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Gangplank için Maokai karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Maokai kazanıyor50 %Gangplank kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| 38.7 % | 31 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %51.5 · 66 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Gangplank için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.6 % | +11.4 | 356 | ||
| 60.2 % | +10.4 | 108 | ||
| 57.5 % | +2.6 | 226 | ||
| 56.7 % | +3.9 | 208 | ||
| 56.2 % | +6.1 | 185 | ||
| 55.6 % | +2.5 | 457 | ||
| 55.2 % | −0.3 | 221 | ||
| 54.9 % | +2.8 | 889 | ||
| 54.9 % | +1.9 | 235 | ||
| 54.3 % | +3.7 | 138 | ||
| 53.7 % | +3.2 | 121 | ||
| 53.6 % | +2.2 | 1.759 | ||
| 53.5 % | +2.3 | 662 | ||
| 53.0 % | +2.8 | 472 | ||
| 52.8 % | +2.5 | 1.154 | ||
| 52.8 % | +2.6 | 638 | ||
| 52.7 % | +2.0 | 1.441 | ||
| 52.7 % | +1.5 | 1.130 | ||
| 52.7 % | +1.5 | 957 | ||
| 52.5 % | −0.4 | 1.671 | ||
| 52.4 % | +2.7 | 841 | ||
| 52.3 % | +2.1 | 128 | ||
| 52.2 % | +0.6 | 989 | ||
| 52.2 % | +0.6 | 780 | ||
| 52.2 % | +0.7 | 492 | ||
| 52.1 % | +2.6 | 265 | ||
| 51.8 % | −1.8 | 1.062 | ||
| 51.8 % | +0.6 | 112 | ||
| 51.7 % | +2.7 | 656 | ||
| 51.6 % | +0.1 | 982 | ||
| 51.5 % | +1.3 | 163 | ||
| 51.3 % | +0.8 | 2.297 | ||
| 51.3 % | +2.3 | 924 | ||
| 51.3 % | +1.4 | 117 | ||
| 51.2 % | +1.8 | 674 | ||
| 51.1 % | +0.9 | 1.095 | ||
| 50.7 % | −1.7 | 288 | ||
| 50.6 % | +0.6 | 1.540 | ||
| 50.5 % | +1.3 | 382 | ||
| 50.5 % | +1.5 | 101 | ||
| 50.2 % | +0.5 | 1.506 | ||
| 50.2 % | −3.6 | 219 | ||
| 50.0 % | −1.9 | 154 | ||
| 49.6 % | −1.5 | 2.267 | ||
| 49.3 % | −1.0 | 1.384 | ||
| 49.3 % | −1.4 | 724 | ||
| 49.1 % | +0.4 | 821 | ||
| 49.0 % | −0.9 | 1.203 | ||
| 48.9 % | −1.8 | 264 | ||
| 48.8 % | −0.2 | 2.021 | ||
| 48.6 % | −1.1 | 1.048 | ||
| 48.5 % | −1.5 | 1.498 | ||
| 48.5 % | −0.4 | 1.292 | ||
| 48.5 % | −1.8 | 1.162 | ||
| 48.5 % | −1.9 | 520 | ||
| 48.1 % | −2.3 | 1.696 | ||
| 47.8 % | −1.7 | 790 | ||
| 47.5 % | −3.8 | 972 | ||
| 47.2 % | −3.1 | 992 | ||
| 47.2 % | −4.3 | 528 | ||
| 46.6 % | −3.0 | 847 | ||
| 46.6 % | −3.7 | 701 | ||
| 46.0 % | −3.7 | 705 | ||
| 46.0 % | −2.7 | 611 | ||
| 45.9 % | −3.3 | 353 | ||
| 45.9 % | −4.0 | 122 | ||
| 44.7 % | −4.5 | 188 | ||
| 42.3 % | −5.7 | 168 | ||
| 42.3 % | −10.4 | 104 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.