Ezreal vs Ekko
42.9 % 57.1 %
Ezreal, 49 maçın 21 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 43.3 % −0.4 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 49 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Ekko vs EzrealKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ezreal için Ekko karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ekko kazanıyor50 %Ezreal kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: %41.7 · 36 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ezreal için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.7 % | +9.4 | 115 | ||
| 50.9 % | +3.5 | 910 | ||
| 50.0 % | +6.1 | 302 | ||
| 49.8 % | +4.6 | 592 | ||
| 49.5 % | +2.2 | 188 | ||
| 49.1 % | +0.5 | 1.758 | ||
| 48.4 % | +2.1 | 4.595 | ||
| 48.3 % | +0.9 | 5.245 | ||
| 48.1 % | +3.4 | 1.097 | ||
| 48.1 % | +4.1 | 401 | ||
| 47.8 % | −0.3 | 554 | ||
| 47.6 % | +0.8 | 12.782 | ||
| 47.2 % | +0.9 | 6.463 | ||
| 47.0 % | +0.2 | 4.100 | ||
| 46.9 % | +0.3 | 2.547 | ||
| 46.8 % | +5.3 | 295 | ||
| 46.2 % | +0.5 | 2.725 | ||
| 46.2 % | −1.2 | 1.901 | ||
| 46.1 % | −0.4 | 4.311 | ||
| 45.9 % | −0.5 | 12.458 | ||
| 45.6 % | +1.6 | 9.247 | ||
| 45.5 % | +0.5 | 6.680 | ||
| 45.4 % | ±0.0 | 2.766 | ||
| 45.4 % | +1.9 | 480 | ||
| 45.3 % | −1.2 | 2.241 | ||
| 45.0 % | +0.2 | 271 | ||
| 44.8 % | +0.7 | 560 | ||
| 44.5 % | −1.8 | 14.572 | ||
| 44.5 % | +1.1 | 488 | ||
| 44.5 % | −1.5 | 245 | ||
| 44.4 % | −0.9 | 2.456 | ||
| 44.1 % | −0.2 | 299 | ||
| 44.0 % | −0.6 | 2.717 | ||
| 44.0 % | −0.2 | 2.253 | ||
| 44.0 % | +0.3 | 730 | ||
| 43.8 % | −0.4 | 1.490 | ||
| 43.7 % | +0.8 | 529 | ||
| 43.4 % | −1.5 | 311 | ||
| 43.3 % | ±0.0 | 1.155 | ||
| 42.9 % | −3.7 | 2.332 | ||
| 42.9 % | −0.4 | 49 | ||
| 42.0 % | −3.7 | 131 | ||
| 41.4 % | −3.2 | 198 | ||
| 40.8 % | −2.6 | 583 | ||
| 40.8 % | −3.5 | 449 | ||
| 39.1 % | −5.0 | 1.418 | ||
| 37.6 % | −4.7 | 125 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.