Ezreal vs Sivir

Alt · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 718 maç

Ezreal, 718 maçın 338 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 45.2 % +1.9 bekl. fark

Sivir vs Ezreal

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Ezreal için Sivir karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıSivir kazanıyor50 %Ezreal kazanıyorMaç
Ironçok az maç 10
Bronzeçok az maç 12
Silverçok az maç 27
Gold52.6 % 38
Platinum38.2 % 76
Emerald43.9 % 198
Diamond55.3 % 199
Master47.7 % 44
Grandmaster45.5 % 44
Challenger45.7 % 70

Yama 26.20: %47.1 · 367 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Ezreal için diğer Alt eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Corki54.0 %+7.2211
Smolder49.5 %+3.5556
Varus49.5 %+1.1388
Lucian49.4 %+2.11.179
Samira48.5 %+2.3495
Draven48.2 %+2.5699
Viktor47.2 %+2.3371
Tristana47.1 %+3.11.561
Sivir47.1 %+1.9718
Hwei47.1 %+4.8136
Caitlyn46.8 %+0.42.930
Ashe46.8 %+0.9909
Miss Fortune46.6 %+0.1999
Kog'Maw46.5 %+3.9260
Yunara46.2 %+0.31.729
Syndra46.2 %+1.6156
Jhin46.1 %+0.22.749
Aphelios45.5 %−0.7995
Ziggs45.1 %+1.0244
Twitch45.0 %+0.5573
Lux45.0 %+1.5129
Jinx44.7 %+1.12.090
Vayne44.7 %−1.5421
Kai'Sa43.4 %−2.83.269
Xayah42.8 %−1.2617
Aurelion Sol42.4 %−0.7118
Kalista42.3 %−4.4562
Zeri42.0 %−0.4600
Mel42.0 %−3.8138
Veigar40.9 %−1.6176
Swain40.5 %−1.7153
Katarina39.7 %−3.8121
Nilah39.4 %−3.6109
Yasuo36.8 %−5.8315
Xerath30.4 %−11.7135

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.