Ezreal vs Draven
47.9 % 52.1 %
Ezreal, 842 maçın 403 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 45.7 % +2.2 bekl. fark
Draven vs EzrealKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ezreal için Draven karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Draven kazanıyor50 %Ezreal kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| 47.5 % | 40 | ||
| 47.1 % | 85 | ||
| 46.6 % | 193 | ||
| 49.8 % | 241 | ||
| 46.6 % | 88 | ||
| 47.7 % | 65 | ||
| 49.5 % | 91 |
Yama 26.20: %50.2 · 438 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ezreal için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.6 % | +7.8 | 260 | ||
| 49.4 % | +1.0 | 482 | ||
| 49.3 % | +3.3 | 687 | ||
| 48.5 % | +1.2 | 1.436 | ||
| 47.9 % | +2.2 | 842 | ||
| 47.6 % | +3.8 | 103 | ||
| 47.4 % | +1.0 | 3.560 | ||
| 47.4 % | +1.2 | 603 | ||
| 47.4 % | +5.1 | 156 | ||
| 47.2 % | +2.0 | 852 | ||
| 47.0 % | +0.5 | 1.254 | ||
| 46.8 % | +0.9 | 2.096 | ||
| 46.7 % | +2.7 | 1.873 | ||
| 46.4 % | +2.3 | 306 | ||
| 46.2 % | +0.3 | 3.404 | ||
| 46.1 % | +0.2 | 1.104 | ||
| 45.6 % | −0.6 | 1.227 | ||
| 45.5 % | +0.6 | 440 | ||
| 44.9 % | +1.4 | 147 | ||
| 44.4 % | −1.8 | 496 | ||
| 44.4 % | +1.8 | 329 | ||
| 44.3 % | +0.7 | 2.546 | ||
| 44.2 % | −0.3 | 693 | ||
| 44.0 % | −0.6 | 184 | ||
| 43.9 % | +0.9 | 123 | ||
| 43.7 % | −2.5 | 4.039 | ||
| 43.4 % | −2.4 | 159 | ||
| 43.2 % | −0.8 | 750 | ||
| 43.1 % | ±0.0 | 130 | ||
| 42.8 % | −3.9 | 689 | ||
| 42.6 % | +0.4 | 176 | ||
| 41.1 % | −1.4 | 207 | ||
| 40.9 % | −1.5 | 705 | ||
| 38.5 % | −4.1 | 382 | ||
| 36.8 % | −6.7 | 152 | ||
| 36.1 % | −6.0 | 166 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.