Ekko vs Taliyah
44.0 % 56.0 %
Ekko, 100 maçın 44 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.3 % −8.3 bekl. fark
Taliyah vs EkkoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ekko için Taliyah karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Taliyah kazanıyor50 %Ekko kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 10 |
Yama 26.20: %43.9 · 57 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ekko için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.6 % | +6.3 | 140 | ||
| 58.2 % | +6.2 | 213 | ||
| 58.0 % | +2.6 | 138 | ||
| 57.4 % | +7.0 | 204 | ||
| 56.9 % | +2.5 | 232 | ||
| 56.2 % | +4.2 | 130 | ||
| 55.9 % | +4.5 | 315 | ||
| 55.8 % | +5.0 | 249 | ||
| 55.6 % | −1.2 | 169 | ||
| 54.7 % | −1.0 | 179 | ||
| 54.2 % | +1.8 | 319 | ||
| 53.1 % | +1.2 | 631 | ||
| 53.1 % | +1.1 | 213 | ||
| 52.8 % | +1.1 | 424 | ||
| 52.7 % | +0.7 | 632 | ||
| 52.6 % | −0.6 | 272 | ||
| 52.4 % | +1.3 | 145 | ||
| 52.1 % | +1.2 | 305 | ||
| 52.0 % | −0.9 | 731 | ||
| 51.7 % | +0.6 | 660 | ||
| 51.2 % | −1.9 | 211 | ||
| 51.1 % | −2.6 | 581 | ||
| 51.1 % | −0.2 | 225 | ||
| 50.9 % | −0.7 | 332 | ||
| 50.8 % | −1.3 | 608 | ||
| 50.7 % | −0.8 | 335 | ||
| 50.6 % | −1.9 | 354 | ||
| 50.5 % | −0.7 | 319 | ||
| 50.2 % | −2.0 | 648 | ||
| 49.0 % | −2.4 | 726 | ||
| 48.9 % | −3.2 | 174 | ||
| 48.8 % | −2.3 | 379 | ||
| 48.1 % | −3.4 | 489 | ||
| 46.3 % | −4.6 | 134 | ||
| 46.2 % | −5.3 | 372 | ||
| 44.3 % | −6.9 | 235 | ||
| 44.0 % | −8.3 | 100 | ||
| 40.8 % | −8.5 | 255 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.