Ekko vs Lucian
60.2 % 39.8 %
Ekko, 103 maçın 62 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 59.8 % +0.4 bekl. fark
Lucian vs EkkoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ekko için Lucian karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Lucian kazanıyor50 %Ekko kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 18 |
Yama 26.20: %62.1 · 66 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ekko için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 65.0 % | +12.7 | 117 | ||
| 60.2 % | +0.4 | 103 | ||
| 59.2 % | +4.2 | 478 | ||
| 58.0 % | +3.1 | 312 | ||
| 57.9 % | +6.7 | 178 | ||
| 56.8 % | +4.5 | 132 | ||
| 56.2 % | +5.6 | 532 | ||
| 55.9 % | +1.9 | 118 | ||
| 55.5 % | −0.2 | 418 | ||
| 55.2 % | +2.5 | 134 | ||
| 55.0 % | +2.7 | 478 | ||
| 54.8 % | +2.4 | 744 | ||
| 54.8 % | +1.4 | 124 | ||
| 54.5 % | +2.8 | 596 | ||
| 54.4 % | +1.1 | 114 | ||
| 54.0 % | +2.9 | 694 | ||
| 53.7 % | +1.2 | 1.666 | ||
| 53.3 % | +2.2 | 443 | ||
| 53.3 % | +1.7 | 289 | ||
| 53.2 % | +1.5 | 269 | ||
| 53.1 % | +1.4 | 1.359 | ||
| 53.0 % | +1.6 | 300 | ||
| 52.9 % | +1.6 | 1.443 | ||
| 52.6 % | +0.8 | 1.259 | ||
| 52.5 % | +1.6 | 179 | ||
| 52.3 % | +1.2 | 1.091 | ||
| 52.1 % | +0.4 | 935 | ||
| 52.1 % | +0.8 | 770 | ||
| 52.0 % | −3.5 | 352 | ||
| 51.9 % | +1.2 | 669 | ||
| 51.8 % | +1.0 | 668 | ||
| 51.7 % | +0.2 | 489 | ||
| 50.9 % | −0.3 | 702 | ||
| 50.7 % | −0.2 | 146 | ||
| 50.4 % | −0.6 | 1.547 | ||
| 50.4 % | −3.1 | 1.278 | ||
| 50.3 % | −2.2 | 390 | ||
| 50.2 % | −1.2 | 468 | ||
| 50.0 % | −3.2 | 450 | ||
| 49.7 % | −3.1 | 807 | ||
| 49.7 % | −4.7 | 151 | ||
| 49.6 % | −0.9 | 901 | ||
| 49.6 % | −0.6 | 113 | ||
| 49.2 % | −1.7 | 1.533 | ||
| 48.9 % | −2.7 | 1.597 | ||
| 48.7 % | −2.6 | 316 | ||
| 48.1 % | −2.4 | 555 | ||
| 47.8 % | −3.2 | 836 | ||
| 47.6 % | −1.4 | 164 | ||
| 47.5 % | −5.4 | 236 | ||
| 45.3 % | −3.7 | 106 | ||
| 44.8 % | −4.9 | 583 | ||
| 32.7 % | −15.7 | 101 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.